Family week Španielsko 2018
Nedeľa 10. Júla 2016
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

Family week Španielsko 2018

Nezabudnuteľný surfový pobyt pre rodiny s deťmi v krásnom prostredí španielskej Kantábrie s ubytovaním na útese a s výhľadom na oceán.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Cena zájazdu:           od 458€ za týždeň
Inštruktori:          Tereza Olivová
Doprava:          mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:          Španielsko
Surfové vybavenie:          v cene bez neoprénu
Ubytovanie:          vila na útese, ubytovanie v súkromí
Poistenie:          nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:          výlety, degustácia zmrzliny, grilovačka, výjazdy na koňoch

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY

Aj tento rok sa môžete zúčastniť našich obľúbených organizovaných pobytov v Španielsku v dedinke Langre v centre hornatej Kantábrie. Po surfovaní vás čaká nabitý program, nudiť sa rozhodne nebudete. Tretí a štvrtý júlový týždeň je určený prednostne deťom a ich sprievodu! Pokiaľ chcete ísť v inom termíne hľadajte tu

SURFTRIP PRE DETI

Termíny 13.7. – 22.7.2018 (STSIII)20.7. – 29.7.2018 (STSIV) sú túto sezónu určené predovšetkým rodinám s deťmi. Lekcie pre deti budú prebiehať vždy v českom jazyku a to pod dohľadom kvalifikovaného českého inštruktora s medzinárodne uznávanou licenciou ISA a jeho asistentov. Zúčastniť sa môžu deti vo veku od sedem rokov, ktoré vedia aspoň trochu plávať. Účasť mladších detí je možná len na základe predchádzajúcej konzultácie s hlavným inštruktorom Czech surf, s.r.o., Otmarom Olivou ml. na emaile: crew@surf-trip.cz

Deti budeme deliť na staršie a mladšie aby bola výučba čo najprínosnejšia. Pre dospelý sprievod a rodičov budú lekcie v rovnakú dobu ako pre deti ale samostatne. U detí a mladistvých bez dospelého sprievodu požadujeme písomný súhlas zákonného zástupcu s účasťou na našom zájazde. Budeme radi keď sa deti mladší pätnásť rokov zúčastnia SURFTRIPU minimálne so sprievodom staršieho súrodenca. Ostatných účastníkov týchto dvoch týždňov by sme radi upozornili na to, že prípadné večerné party budú presunuté na plážové útesy. Ďalšie zmeny sa ich nedotknú a sprievodného programu pre deti sa tiež zúčastniť nemusia.

Novinka! Na mieste bude aj surferka s deťmi milovaná slečna učiteľka z materskej školy Martina Pastrňková, ktorá sa tri poobedia postará o program pre deti. 

SURFTRIP BALÍČEK

So SURFTRIP balíčkom svoju dovolenku zmeníte v nezabudnuteľný zážitok. Neodmysliteľnou súčasťou balíčku je ubytovanie s výhľadom na oceán a výučba surfovania, ktorá je vedená našimi skúsenými inštruktormi. Surfové vybavenie je k dispozícii po celý týždeň. Po lekciách sa môžete tešiť na pešie výlety do okolitých hôr, cestu loďou do hlavnej metropole Kantábire, mesta Santander, ďalej na spoločné grilovačky alebo degustáciu zmrzliny. Za zapožičanie neoprénu je príplatok 30 EUR/týždeň.

Čo zahŕňa surftrip balíček

 • dopravu do španielska a späť, presuny na mieste
 • dva výlety do okolia
 • 7x ubytovanie v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe (SO – SO)
 • kúpeľný poplatok
 • zapožičanie surfu, leashu, surfových voskov
 • 5x výučbu pre začiatočníkov alebo pokročilých, asistenciu zahraničných jazdcov a českých organizátorov
 • videocoaching, foto
 • grilovačka
 • darček SURFTRIP

UBYTOVANIE

SURFTRIP surf house sa nachádza na vrchole stále zeleného kopca v dedinke Langre. Z terasy vidíte na hory aj na oceán a priamo pod našou terasou sa pasú kone.

Ponúkame dva druhy ubytovania.

prízemí vily nájdete novo zrekonštruované štvorlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou. Na poschodí sú útulné dvojlôžkové izby. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu, pre ostatné izby je k dispozícii spoločná kúpeľňa na chodbe. Obi dva druhy ubytovania sú zahrnuté v cene balíčka a je na vás, pre ktorý sa rozhodnete. Príplatok za dvojlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou je 19€/osoba/týždeň. 

Variť si môžete v dvoch kuchyniach. Jednu z nich nájdete na poschodí a druhú na prízemí. Milovníci grilovania môžu využiť náš gril. V SURFTRIP surf house sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť, ktorú využívame nielen ako jedáleň ale hlavne ako miesto pre odpočinok a hranie hier.

Záujemcom o ubytovanie v súkromí ponúkame bývanie v samostatnom apartmáne pre šesť ľudí. Okrem troch dvojlôžkových izieb je v dome plne vybavená kuchyňa, obývačka s gaučom a TV, jedáleň a dve kúpeľne s pračkou. Apartmán leží hneď vedľa hlavného SURFTRIP surf housu. Odporúčame ho pre rodiny s deťmi a tých, ktorý počas pobytu vyhľadávajú úplný kľud. Cena je 23€/osoba/noc

NOVINKA V lete 2018 otvárame dva nové apartmány v súkromí. Každý apartmán má vlastnú obývačku spojenú s kuchyňou, kúpeľňu a spálňu. Jeden je väčší a je pre max. 6 osôb a druhý pre max. 4 osoby. Cena za ubytovanie v novom apartmáne je 93€/noc. Zabezpečenie obsadenosti súkromných apartmánov je na požiadanie. V prípade záujmu píšte prosím na lenka@surf-trip.sk

DOPRAVA

Všetkým účastníkom odporúčame zabezpečiť si vlastnú leteckú dopravu do 30 kilometrom vzdialeného Santanderu. Vďaka ponukám nízkonákladových leteckých spoločností sa môžete veľmi výhodne dostať aj do mesta Bilbao. O dopravu z letiska sa samozrejme postaráme, stačí nás kontaktovať na email: lenka@surf-trip.sk

Letiskový transfer sa vždy platí na mieste na konci pobytu a rozrátava sa medzi všetkých cestujúcich.

 • Transfer z letiska v Santandere: 19€ jedna cesta/auto
 • Transfer z letiska v Bilbao: 38€ jedna cesta/auto 

Druhým variantom dopravy z Prahy do Langre sú naše osem miestne dodávky so skúsenými vodičmi za volantom. Tu je potrebné zvážiť pohodlie a celkový čas cesty. Ide sa vždy cez noc a cesta je dlhá viac ako 2000 kilometrov a vedie cez Norimberg, Vichy, Bordeaux a Bilbao.

Dopravu z Bratislavy organizujeme len v prípade záujmu min. 4 osôb. Za dopravu z Bratislavy je príplatok 20€/osoba/jedna cesta.

STRAVOVANIE

Stravovanie je individuálne. V blízkosti ubytovania sú dve miestne reštaurácie, v okolitých dedinách je rad ďalších reštaurácií s typicky španielskou atmosférou. Do nákupného centra pre potraviny sa jazdí autom každý druhý deň. Čerstvé pečivo nám niekoľkokrát do týždňa vozí priamo do SURFTRIP domčeka. Potraviny je možné zakúpiť za rovnaké cena ako u nás, vo väčšine prípadoch aj lacnejšie. K dispozícii je gril.

 

CENA

SURF TRIP BALÍČEK – chcem sa NAUČIŤ SURFOVAŤ / ZLEPŠIŤ a využiť všetky služby = balíček pre začiatočníkov alebo pokročilých surferov

Cena jedného týždňa vrátane dopravy „all incl.“ 573€

Cena dvoch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ 878€

Cena jedného týždňa s vlastnou dopravou „all incl.“ 458€

Cena dvoch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ 762€

Príplatok za ubytovanie v súkromnom apartmáne je 27€/osoba/týždeň. Príplatok za ubytovanie v nových apartmánoch je pri dvoch osobách 14€/osoba/deň, pri troch osobách 8€/osoba/deň a pri 4 osobách 4€/osoba/deň.

 

SURF TRIP BALÍČEK SPRIEVOD – idem ako sprievod, nechcem surfovať ale chcem využiť všetky služby

Cena jedného týždňa vrátane dopravy „all incl.“ 419€

Cena jedného týždňa s vlastnou dopravou „all incl.“ 304€

 

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK – chcem len ubytovanie, surf a dopravu

Cena jedného týždňa s dopravou v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe 438€

Pozor: cena zahŕňa 7 nocí ubytovania, 7 dní zapožičania surfového vybavenia a dopravu z/do Prahy a na mieste. U viac týždenných pobytov sa od druhého týždňa odráta doprava tj. 230€/týždeň.


BED & SURF BALÍČEK – chcem len ubytovanie a zapožičanie surfu, dopravu mám vlastnú

Cena jedného týždňa bez dopravy v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe 208€

Pozn. cena zahŕňa 7 nocí ubytovania, 7 dní zapožičania surfového vybavenia. Možnosť dokúpiť si dopravu na mieste vždy min. na 7 dní a to za cenu 54€/týždeň. U viactýždenných pobytov nie je žiadne cenové zvýhodnenie.

!!! zľava na 3 dieťa – pobyt zadarmo !!!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!