Francúzsko 2017
Pondelok 09. Januára 2017
Autor: Surf-trip.sk

0 komentárov

Francúzsko 2017

Surf-tripy pre úplných začiatočníkov, pokročilých jazdcov aj pre samostatných surferov. Už 11ty rok robíme surfové kempy v srdci európskeho surfingu v Hossegore. Naše zázemie môžete využiť kedykoľvek v priebehu júna a septembra.

Základné informácie

Cena         od 20€/noc
Inštruktori:        Otmar Oliva, Gary Zebrowski, Serge Van Soussan 
Doprava:         mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Francúzsko
Surfové vybavenie:         v cene pobytu
Ubytovanie:         domčeky pri pláži 4 – 6 osôb
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         výlety, BBQ, videocoaching, longboarding 
  

Dostupné termíny

 
Pokiaľ vám nevyhovujú vypísané termíny môžete využiť naše individuálne služby. Neváhajte nás kontaktovať na lenka@surf-trip.sk

Organizované pobyty - surftrip balíček

Nášho surfového pobytu sa môžete zúčastniť kedykoľvek v priebehu júna a septembra. Počas celého týždňa pre vás pripravujeme bohatý program. Okrem lekcií surfovania vás čakajú výlety do okolitých miest, party, na ktorých prúdom tečie ľadovo namrazený Jägermeister, vaše prvé surfové závody a množstvo ďalších aktivít. Profesionálny fotograf a kameraman sú stále v strehu a postarajú sa o zhmotnenie vašich spomienok. 

Vďaka SURFTRIP balíčku si svoj týždeň pri oceáne užijete naplno. Po lekciách surfovania na vás čakajú spoločné grilovačky a nekončiace Jägermeister party. Pravidelne jazdíme do Hossegoru na nákupy, na úžasnú zmrzlinu a obľúbené skákanie z mostu do morského kanála. Každý týždeň organizujeme výlet do kúpeľného mesta Biarritz alebo do španielskeho San Sebastian. Ten je vyhlásený vďaka divokému nočnému životu, nádherného okolia a skvelým podmienkam na surfovanie. 

Individuálne služby

Pokiaľ nechcete využiť SURFTRIP balíček môžete si ľubovoľne nakombinovať naše individuálne služby. 

Cena* za ubytovanie v dvoj až trojposteľovej izbe s kúpeľňou: 22€/osoba/noc

Cena* za bungalov s kuchyňou a kúpeľňou pre 4 – 6 osôb: 556€/týždeň

Doprava mikrobusom s AC: 104€/jednosmerná cesta (Praha – Hossegor), príplatok za cestu z Bratislavy (20€/osoba/jedna cesta)

Zapožičanie surfu: 11€/deň

Týždenná výučba surfingu: 93€/týždeň/5 lekcií

Hodinová výučba surfingu: 26€ - 30€**/osoba/2 hodiny

Transfer z/na letisko v Biarritz: 15€/jedna cesta/auto

Transfer z/na letisko v Bordeaux: 70€/jedna cesta/auto

Zapožičanie neoprénu: 30€ / týždeň

*cena nezahŕňa kúpeľný poplatok vo výške 1€/deň

**30€/osoba pri individuálnej lekcii, 26€/osoba pri dvoch a viacerých ľuďoch

Surfové lekcie 

V programe každého týždňa je päť surfových lekcií vedených našimi skúsenými inštruktormi s ISA licenciou, ktorí vás naučia nielen úplné začiatky surfovania, ale u skúsenejších jazdcoch pomôžu s vylepšením techniky. Výučba je naviac podporená videocoachingom a prednáškou o teórii surfovania. 

Po hodinu a pol dlhej lekcii vám doska zostáva k dispozícii po celý deň a to na ďalšie jazdenie a vylepšenie techniky. Tá bude dôležitá predovšetkým na konci týždňa, kedy pre vás usporadúvame surfové závody o ceny našich sponzorov. 

Ubytovanie

Areál sa nachádza hneď pri pláži Les Estagnots, na ktorej sa už niekoľkokrát odohral aj závod svetového pohára Quiksilver Pro France a ktorá leží len tri kilometer od srdca európskeho surfovania, mestečka Hossegor.

V malých skupinkách vás ubytujeme v útulných plážových bungalovoch kúsok od pláže. V bungalovoch nájdete jednu dvojlôžkovú až trojlôžkovú izbu s poschodovou posteľou a v podkroví izbu s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa a samostatná kúpeľňa. 

V areáli môžete využiť bazén s priľahlou chill-out zónou a vonkajším barom, zadarmo si zahrať tenis, basketball, ping-pong. Pred bungalovmi máme stále natiahnutú slack line a na pláž nosíme pohodlné plážové air bagy. V okolí sú skvelé podmienky na longboarding a kolieskové korčule. 

Doprava

Do cieľovej destinácie vás dopravíme luxusným autobusom spoločnosti Lechner alebo vás naši skúsení vodiči odvez osemmiestnymi mikrobusmi. Do Francúzska z Prahy vyrážame vždy v piatok večer. Cesta cez Norimberk, Vichy a Bordeaux síce trvá približne 20 hodín, no vďaka skvelej nálade všetkých účastníkov vám veľmi rýchlo ubehne. 

Doprava z Bratislavy

Z Bratislavy sa do Francúzska vychádza vždy o 15:00hod. od benzínovej stanice pri nákupnom stredisku Aupark. Za cestu z Bratislavy si účastník priplatí 20€/jednosmerná cesta. Z Bratislavy vedie cesta následne cez Brno a Prahu. Dopravu z Bratislavy organizujeme len pri počte min 6 osoôb. 

Najbližšie letisko je 60km vzdialený Biarrtiz. Lacné letenky sa často dajú kúpiť aj na trase Viedeň – Bordeaux. Pre záujemcov o dopravu lietadlom ponúkame transfer z letiska. S výberom leteniek vám radi poradíme, kontaktujte nás na e-mail: lenka@surf-trip.sk

Cena

 • základná cena SURFTRIP BALÍČKA 551€
 • cena pre účastníkov s pobytom dlhším ako 1 týždeň 515€
 • cena pre účastníkov s vlastnou dopravou 459€
 • cena pre sprievod 440€
 • cena pre sprievod s vlastnou dopravou 255€
 • Zľava SURFTRIP BALÍČKA pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP.CZ/SK z rokov 2007 – 2016 je 55€/týždeň a to pri všetkých variantoch. Ďalšie zľavy hľadajte tu.

Cena zahŕňa:

 • dopravu do Francúzska a späť, výlety do okolia a presuny na mieste
 • ubytovanie v plážových bungalovoch po štyroch až piatich osobách
 • kúpeľný poplatok a záverečné upratovanie
 • zapožičanie surfu a leashu (neoprén nie je v cene, poplatok za zapožičanie je 30€/týždeň)
 • 5x výučbu surfovania, asistenciu zahraničných jazdcov a českých organizátorov
 • videocoaching, foto v high ress., videozábery, BBQ
 • využitie tenisového kurtu, baksetbalového ihriska a bezéna
 • darček od SURFTRIP

Minimálna kapacita kurzu je 12 ľudí.

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!