Maldivy 2018
Utorok 20. Júna 2017
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

Maldivy 2018

Surfujte v tyrkysovej vode malebných atolov Maldív a doprajte si nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Základné informácie 

Cena zájazdu:          od 1.329€
Inštruktori:          Otmar Oliva
Surfové vybavenie:          zadarmo k zapožičaniu v Prahe vrátane prepravného boardbagu
Doprava:          vlastná doprava, letecky
Krajina          Maldivy
Ubytovanie:          jachta, dvojlôžkové klimatizované kajuty s kúpeľňou
Poistenie          nie je v cene zájazdu
Doplnkové akitivity:          šnorchlovanie, potápanie, opaľovanie, rybárčenie

Dostupné termíny

Prvý termín od 4. do 16.4. odporúčame predovšetkým tým, ktorý už na Maldivách boli. Jedná sa o pobyt na 12 nocí, v priebehu ktorého sa vydáme na juh Maldív, ktorý sa nachádza stovky kilometrov ďaleko, až pri rovníku - POZOR! Prihlasovanie na tento termím je dočasne pozastavené z dôvodu veľkého záujmu, prosím píšte na lenka@surf-trip.sk v prípade záujmu o rezerváciu! Druhý termín od 17. do  26.4. je pobyt na 9 nocí, surfovať budeme na spotoch severného a južného atolu Male. 

Uzávierka prihlášok je 31.12.2017

Ubytovanie / pobyt na jachte

Sme veľmi radi, že vám už po šiesty krát môžeme ponúknuť boat trip na Maldivách a to na novej jachte, na ktorej navštívite tie najlepšie spoty Maldív a to hneď v dvoch variantoch! 

Prvý termín je na dvanásť dní a odporúčame ho tým, ktorý na Maldivy jazdia opakovane a túto destináciu si zamilovali rovnako ako my. V priebehu pobytu prejdeme stovky kilometrov a dostaneme sa až na spoty v oblasti, kde Maldivy pretína zemský rovník. 

Druvý ternín je pobyt na deväť dní. Na tomto pobyte budeme surfovať na vlnách severného a južného Atolu Male. 

Prvý dvanásťdenný pobyt na lodi začína 4.4.2018 doobednajším nalodením a končí znova doobednajším vylodením 16.4.2018. Druhý termín na deväť dní pobytu na lodi začína 17.4.2017 doobeda nalodením a končí vylodením sa 26.4.2018 doobeda. 

Sľubujeme, že zážitok z pobytu na lodi, ktorá pláva medzi malebnými ostovmi Maldív bude nazabudnuteľný. Jachta ponúka ubytovanie v dvojlôžkových klimatizovaných kajutách s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Každá izba má okno a stropný fén/ventilátor a klimatizáciu. Jachta je 80 stôp dlhá a 20 stôp široká. Loď má palubu na opalovanie a odpočinok v tieni, jedáleň a bezpečnostnú schránku. Spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky a predpisy. 

V cene pobytu na lodi sú zahrnuté raňajky, obed a večera, ktorú pripravuje maldivská posádka. Ďalej je v balíčku zahrnutné 1,5 litra pitnej voda, ktorá je na Maldivách niečo ako "zlato". Mimo hlavného jedla sa podáva ráno za východu slnka a poobede káva, čaj a sušienky. 

Maldivy

Maldivy sú exotickým rajom a miestom pre zážitky, na ktoré do konca života nezabudnete! Tyrkysovo priezračná voda s teplotou 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážami so žiarivo bielym pieskom a palmami. 

V prvom termíne sa vydáme na južné a centrálne atoly Maldív, ktoré sú takmer pri rovníku a turizmus je tam minimálny. V druhom termíne sa vydáme na spoty severného a južného atolu Male.

Surfovanie

Maldivy patria medzi TOP surfové destinácie sveta, ale vďaka tomu, že sa rozkladajú na veľkom množstve ostrovov ponúkajú obrovský výber surfových spotov rôznych úrovní. Hlavná surfová sezóna je tu od polky marca do polky novembra. V hlavnej sezóne, júl - september je táto oblasť vyhľadávaná profesionálnymi surfermi. Naopak apríl a október sú ideálne pre začiatočníkov a stredne pokročilých suferov. Maldivy neodporúčame úplným začiatočníkom, vydať by sa sem mali len tí, ktorí majú skúsenosti so surfovaním na "lineupe" a s jazdou v čistých vlnách. Pokiaľ je váš partner začiatočník užije si v tomto raji potápanie so šnorchlom alebo opaľovanie, prípadne vám môže vyfotiť vašu prvnú jazdu v barele :) 

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři. Naopak duben a říjen jsou ideální pro začátečníky a středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kdo už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu :-) .

Doprava

Z Viedne, Prahy alebo z Budepešti na Maldivy lieta spoločnosť Emirates v kombinácii so Srí Lanka Airlines, Flight Dubai alebo Turkish Airlines. Z Bratislavy sa na Maldivy môžete dostať letecky cez Flight Dubai. Pokiaľ potrebujete poradiť s letenkou, kontaktujte nás na lenka@surf-trip.sk 

Prvý pobyt na lodi je presne od 4.4. do 16.4.2018. Pokiaľ teda vyhľadávate letenku sami, tak odlet z Prahy/Viedne/Budapešti si zabookujte o den skôr a to na 3.4.2018! Druhý pobyt na lodi je presne od 17.4. do 26.4.2018. Na druhý termín letenku vyhľadávajte s odletom s dátumom 16.4.2018. Nalodenie a vylodenie prebieha vždy v doobedňajších hodinách. V prípade, že letíte inou spoločnosťou ako Emirates alebo Flight Dubai rátajte s ďalšími nákladmi na prepravu surfov!

Booking

Miesta na lodi sú obmedzené počtom 8 - 10 osôb. Vaša rezervácia sa stáva záväznou až po zaplatení 50% zálohy za pobyt. Na zálohu s vzťahujú storno podmienky našej CK, ktoré nájdete uvedené vo všeobecných podmienkach. 

Uzávierka prihlášok je 31.12.2017! V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na lenka@surf-trip.sk alebo na tel. čísle 0904 265 789.  

Cena

Cena Surf Boat tripu 4.4 - 16.4. 2017 (južné a centrálne atoly Maldív) je 1.737€ a zahŕňa: 

 • dvanásť dní ubytovania na jachte v dvojlôžkovej kajute s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou
 • všetky dane a taxy spojené s pobytom na Maldivách
 • plnú penziu vrátane 1,5 l pitnej vody
 • transfer z/na letisko
 • motorový čln na transféry na ostrovy a horšie dostupné spoty
 • vybavenie na šnorchlovanie a rybárčenie
 • asistenciu surfového sprievodcu a služby českých organizátorov na mieste
 • foto a rady od profesionálnych inštruktorov s licenciou ISA 
 • vybavenie (surf, vosk, leash) - k vyzdvyhnutiu v kancelárii v Prahe
 • nezabudnuteľný zážitok nielen zo surfového raja  

Cena Surf Boat tripu 17.4 - 26.4. 2017 (Severní Atoly) je 35 900,- Kč a zahrnuje: 

 • deväť dní ubytovania na jachte v dvojlôžkovej kajute s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou
 • všetky dane a taxy spojené s pobytom na Maldivách
 • plnú penziu vrátane 1,5 l pitnej vody
 • transfer z/na letisko
 • motorový čln na transféry na ostrovy a horšie dostupné spoty
 • vybavenie na šnorchlovanie a rybárčenie
 • asistenciu surfového sprievodcu a služby českých organizátorov na mieste
 • foto a rady od profesionálnych inštruktorov s licenciou ISA
 • vybavenie (surf, vosk, leash) - k vyzdvyhnutiu v kancelárii v Prahe
 • nezabudnuteľný zážitok nielen zo surfového raja  

Cena Surf Boat tripu nezahŕňa: 

 • letenku Praha - Male
 • prípadné náklady na prepravu surfov (spoločnosti Emirates, Fligt Dubai, Quatar, Sri Lanka Airlines prepravujú zadarmo)
 • individuálne cestovné poistenie a poistenie storna
 • prepitné pre posádku lodi
 • alkoholické nápoje

Vybavenie

Ak nemáte vlastné surfové vybavenie môžete si ho zadarmo rezervovať v našej požičovni. Radi vám poradíme s jeho výberom. Naozaj nadšeným surferom, ktorí nepodceňujú prípravu zapožičiame mesiac pred odjazdom ZADARMO tréningový surf na posilnenie techniky pádlovania. Odporúčame tzv. topánky do vody a to nie len na surfovanie ale aj na šnorchlovanie. Ohľadne topánok, dopravy surfov, pomoci s výberom a ďalších odporúčaní nás kontaktujte na lenka@surf-trip.sk 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!