Španielsko 2018
Pondelok 06. Februára 2017
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

Španielsko 2018

Letné Španielsko 2018. Surfové balíčky s novými výletmi, samostatné služby, lekcie pre deti aj dospelých. Nové septembrové termíny pre pokročilých surferov. Nos vemos en Langre!!!

ZÁKLADNÉ IFORMÁCIE

Cena zájazdu         ubytovanie od 21 €/noc
Inštruktori:         Tereza Olivová, Gabriel Jose Castillo, Joseba Olsen
Doprava:         mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Španielsko
Surfové vybavenie:         v cene bez neoprénu
Ubytovanie:         vila na útese, ubytovanie v súkromí
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         nové výlety, poznávanie Kantábrie, grilovačka  

DOSTUPNÉ TERMÍNY

Aj tento rok pre vás pripravujeme obľúbené letné surfové kempy v Španielsku.  Surfové lekcie sú vhodné nielen pre začiatočníkov ale aj pre skúsených jazdcov. Práve pre tých sú určené aj nové septembrové termíny pre pokročilých. SURFTRIP surf house nájdete v dedinke Langre v centre hornatej Kantábrie. Po surfovaní na vás čaká nabitý program, nudiť sa rozhodne nebudete. Surfové lekcie sú vhodné nie len pre začiatočníkov ale aj pre skúsených jazdcov. Hlavne tým sú určené novo pridané septembrové kempy pre pokročilých. Tretí a štvrtý týžden v júli je určený prednostne deťom a ich sprievodu! Viac info tu.

Na SURFTRIP 2018 v Španielsku sa môžete prihlásiť individuálne. Pre viac informácií píšte na lenka@surf-trip.sk

SURFTRIP SURF HOUSE

SURFTRIP surf house v dedine Langre je otvorený od 30. júna do 22. septembra 2018.. Tým, kto nemajú záujem o organizované balíčky, ponúkame ubytovanie, zapožičanie surfového vybavenia a ďalšie služby.

Pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých jazdcov sú pripravené organizované pobyty SURFTRIPy v júli a auguste.

Celý september bude domček otvorený pre pokročilých surferov. K brehom Kantábrie prichádzajú v túto dobu väčšie vlny a tak môžeme s tými, ktorí majú SURFTRIP balíček jazdiť aj na iné spoty.

SURFTRIP BALÍČEK

So SURFTRIP balíčkom svoju dovolenku zmeníte na nezabudnuteľný zážitok. Neodmysliteľnou súčasťou balíčku je ubytovanie s výhľadom na oceán a výučba surfovania, ktorá je vedená našimi skúsenými inštruktormi. Surfové vybavenie je k dispozícii počas celého týždňa. Po lekciách sa môžete tešiť na pešie výlety po okolitých horách, cestu loďou do hlavnej metropole celej Kantábrie do mesta Santander, ďalej na spoločné grilovačky alebo Jägermeister party. Za zapožičanie neoprénu je príplatok 30€/týždeň. 

Čo zahŕňa surftrip balíček:

 • dopravu do Španielska a späť, presuny na mieste
 • 3 výlety do okolia
 • 7x ubytovanie v dvojlôžkových alebo štvorlôžkových izbách (SO – SO)
 • kúpeľný poplatok
 • zapožičanie surfu, leashu, surfové vosky
 • 5x výučbu pre začiatočníkov alebo pokročilých, asistenciu zahraničných jazdcov a českých organizátorov
 • viedocoaching, foto v high ress
 • grilovačka
 • darček SURFTRIP

LEKCIE SURFOVANIA

V priebehu týždňa na vás čaká päť surfových lekcií. Výučba je rozdelená na začiatočníkov a pokročilých. Okrem lekcií váš surfový progress podporíme videocoachingom a prednáškou o surfovaní. Po dvojhodinových lekciách vám doska zostáva k dispozícii aby ste si mohli ďalej zdokonaľovať svoje surfové zručnosti. Lekcie prebiehajú v angličtine s možným prekladom do Češtiny. Pre deti sú lekcie vždy v českom jazyku. 

UBYTOVANIE

SURFTRIP surf house sa nachádza na vrchole stále zeleného kopca v dedinke Langre. Z terasy vidíte na hory ale aj na oceán a priamo pod našou terasou sa pasú kone. Ponúkame tri druhy ubytovania.

Na prízemí vily nájdete novo zrekonštruované štvorlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou.

Na poschodí sú útulné dvojlôžkové izby. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu, pre ostatných je k dispozícii spoločná kúpeľňa na chodbe.

Tieto dva druhy ubytovania sú zahrnuté v cene SURFTRIP balíčka a je na vás, či sa rozhodnete pre štvorlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou alebo dvojlôžkovú izbu bez vlastnej kúpeľne. Príplatok za dvojlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou je 19€/osoba/týždeň.

Variť si môžete v dvoch kuchyniach. Jednu z nich nájdete na poschodí a druhú na prízemí vily. Milovníci grilovania môžu využiť náš gril V SURFTRIP surf house sa nachádza priestranná spoločná miestnosť, ktorú využívame nielen ako jedáleň, ale hlavne ako chill-out zónu. 

Záujemcom o ubytovanie v súkromí ponúkame bývanie v samostatnom apartmáne pre šesť ľudí. Okrem troch dvojlôžkových izieb je v dome plne vybavená kuchyňa, obývačka s gaučom a TV, jedáleň a dve kúpeľne s pračkou. Toto ubytovanie je hneď vedľa hlavného SURFTRIP surf housu. Odporúčame ho pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí v priebehu pobytu vyhľadávajú úplný kľuď. Cena je 26€/noc

NOVINKA 

V lete 2018 otvárame dva nové apartmány v súkromí. Každý apartmán má vlastnú obývačku spojenú s kuchyňou, kúpeľňou a spálňou. Jeden je väčší a je pre max. 6 osôb a druhý je pre max. 4 osoby. Cena ubytovania v novom apartmáne je 93€/noc. Obsadenosť závisí od dopytu. V prípade záujmu o toto ubytovanie nám prosím píšte na lenka@surf-trip.sk 

DOPRAVA

Z Prahy do Langre vás našimi osemmiestnymi dodávkami privezú naši skúsení vodiči. Vyrážame každý piatok večer zo železničnej stanice Smíchov, naspäť do Čiech potom odchádzame v sobotu v ranných hodinách. Táto 2000 km dlhá cesta vedie cez Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao a vďaka skvelým spolucestujúcim a zábavným hrám našich vodičov utečie naozaj rýchlo.

Všetkým účastníkom ale odporúčame zabezpečiť si vlastnú leteckú dopravu do 30 kilometrov vzdialeného Santanderu. Vďaka ponukám nízko nákladových aeroliniek sa môžete veľmi výhodne dostať aj do mesta Bilbao. O dopravu z/na letisko sa samozrejme postaráme, stačí nás kontaktovať na e-mail: lenka@surf-trip.sk

Doprava z Bratislavy

Z Bratislavy sa do Španielska vychádza vždy o 15:00hod. od benzínovej stanice pri nákupnom stredisku Aupark. Za cestu z Bratislavy si účastník priplatí 20€/jednosmerná cesta. Z Bratislavy vedie cesta následne cez Brno a Prahu. Dopravu z Bratislavy organizujeme len pri počte min 6 osoôb. 

Prílet/príjazd v iný deň ako v sobotu je možný, vzhľadom k organizácii je nutné včas oznámiť dátum, čas a číslo letu. 


INDIVIDUÁLNE SLUŽBY

Pokiaľ sú vami vybrané termíny obsadené a nemáte záujem o SURFTRIP balíček v priebehu júla, augusta a septembra môžete ľubovoľne využiť naše individuálne služby:

 • Doprava: 115€ jednosmerná cesta (Praha – Langre), príplatok za cestu z Bratislavy (20€/osoba/jedna cesta)
 • Ubytovanie v dvoj až štvorlôžkovej izbe: 21€
 • Ubytovanie v súkromí: 23€ 
 • ZAPOŽIČANIE SURFU: 12€/deň
 • Výučba: 100€/týždeň/5 lekcií + zapožičanie surfu
 • Video/photoshooting: 19€/session (pre 1-5 osôb)
 • Transfer z letiska v Santandere: 19€/jedna cesta/auto
 • Transfer z letiska v Bilbao: 38€/jedna cesta/auto

STRAVOVANIE

Stravovanie je individuálne. V blízkosti ubytovania sú dve miestne reštaurácie, v okolitých dedinách potom ešte rad ďalších s typicky španielskou atmosférou. Do nákupného centra pre potraviny sa jazdí autom. Potraviny je možné zakúpiť za rovnaké ceny ako u nás, vo väčšine prípadov aj lacnejšie. K dispozícii je aj gril. 

CENA

SURF TRIP BALÍČEK – chcem sa NAUČIŤ SURFOVAŤ/ZLEPŠIŤ a využiť všetky služby = balíček pre začiatočníkov alebo pokročilých surferov.

 • Cena jedného týždňa vrátane dopravy „all incl.“ – 573€
 • Cena dvoch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ – 877€
 • Cena troch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ – 1.143€
 • Cena štyroch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ – 1.331€
 • Cena jedného týždňa s vlastnou dopravou „all incl.“ – 458€
 • Cena dvoch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ – 762€
 • Cena troch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ – 1.027€
 • Cena štyroch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ – 1.177€

Príplatok za ubytovanie v súkromí je 27€/týždeň. Príplatok za ubytovanie v nových apartmánoch je pri dvoch osobách 14€/osoba/deň, pri troch osobách 8€/osoba/deň a pri štyroch osobách 4€/osoba/deň. Zľava z balíčku pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP.CZ/SK z rokov 2007 – 2017 je 58€/týždeň. Ďalšie zľavy hľadajte tu

BED & SURF BALÍČEK - chcem len ubytovania a surf, dopravu mám vlastnú alebo si ju priplatím = balíček bez surfových lekcií

 • Cena jedného týždňa bez dopravy v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe - 207€
 • Cena jedného týždňa bez dopravy v súkromí / súkromný apartmán - 230€

POZN: Cena zahŕňa 7 nocí ubytovania a 7 dní zapožičania surfového vybavenia. Možnosť prikúpenia dopravy na mieste je vždy min. na 7 dní a to za cenu 54€/týždeň. U viactýždenných pobytov nie je žiadne cenové zvýhodnenie. U tohto balíčku nie je možné využiť zľavu 58€/týždeň pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP.CZ/SK z rokov 2007 - 2017. Ďalšie zľavy hľadajte tu. Pre účastníkov bez vlastného auta ponúkame možnosť prikúpenia dopravy na mieste za 54€/týždeň. 

 

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK - chcem len ubytovanie, surf a dopravu

 • Cena jedného týždňa s dopravou v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe - 438€
 • Cena jedného týždňa s dopravou v súkromí / súkromný apartmán - 461€

POZN: Cena zahŕňa 7 nocí ubytovania, 7 dní zapožičania surfového vybavenia a dopravu z/do Prahy a na mieste. U viactýždenných pobytov sa od druhého týždňa odráta doprava, tj. 231€/týždeň. U tohto balíčka nie je možné využiť zľavu 58€/týždeň pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP.CZ/SK z rokov 2007 - 2017. Ďalšie zľavy hľadajte tu.

SURF TRIP PRE DETI

Termíny 13.7. - 22.7.2018 (STSIII) a 20.7. - 29.7.2018 (STSIV) sú určené prednostne deťom a ich sprievodu, prihlásiť sa môžete tu. Lekcie pre deti budú prebiehať vždy v českom jazyku a to pod dohľadom kvalifikovaného českého inštruktora s medzinárodne uznávanou licenciou ISA a jeho asistentov. 

Zúčastniť sa môžu deti vo veku od sedem rokov, ktoré vedia aspoň troška plávať. Účasť mladších detí je možná len na základe predchádzajúcej konzultácie s hlavným ištruktorom Czech surf, s.r.o. Otmarom Olivou ml. na emaily crew@surf-trip.cz. 

Deti budeme deliť na staršie a mladšie aby bola výučba čo najprínosnejšia. Pre dospelý sprievod a rodičov budú lekcie v rovnakú dobu ako pre deti, ale samostatne. U detí a mladistvých bez sprievodu požadujeme písomný súhlas zákonného zástupcu s účasťou na našom zájazde. Budeme radi keď sa deti mladšie ako pätnásť rokov zúčastnia SURFTIPU minimále so sprievodom staršieho súrodenca. Ostatných účastníkov týchto dvoch týždňov by sme radi upozornili na to, že prípadné večerné party budú presunuté na plážové útesy. Ďalšie zmeny sa ich nedotknú a sprievodného programu pre deti sa tiež nemusia zúčastniť. 

SURF TRIP PRE POKROČILÝCH

Tri nové septembrové termíny sú určené predovšetkým pokročilým jazdcom a tým, ktorí sa už minimálne jedného surfového kurzu zúčastnili. Výučba bude čo najviac individuálna, rozdelená podľa schopností jazdcov a doplnená intenzívnym videocoachingom. Pokiaľ to vlny umožnia budeme jazdiť aj na pláže v okolí a vyskúšame surfovanie na rôznych spotoch. Namiesto výletov, ktoré nie sú zahrnuté v programe dáme vždy prednosť surfovaniu, nakrúcaniu a hľadaniu ideálnych vĺn. 

pozn. v septembri nie je možnosť ubytovať sa v súkromnom apartmáne. 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Španielsko Langre surfing surfovanie surf Surf-trip

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!