Španielsko pre pokročilých 2018
Štvrtok 25. Mája 2017
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

Španielsko pre pokročilých 2018

Septembrové Španielsko je určené predovšetkým pokročilým jazdcom a všetkým, ktorí sa už minimálne jedného surfového kurzu zúčastnili.

ZÁKLADNÉ IFORMÁCIE

Cena zájazdu         ubytovanie od 21 €/noc
Inštruktori:         Tereza Olivová, Gabriel Jose Castillo, Carlos Sousa, Simon Perez de Castillo
Doprava:         mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Španielsko
Surfové vybavenie:         v cene bez neoprénu
Ubytovanie:         vila na útese, dvoj až štvorlôžkové izby
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         videocoaching a teória

DOSTUPNÉ TERMÍNY

Septembrové termíny v Španielsku sú určené prednostne pokorčilým surferom. 

SURFTRIP SURF HOUSE

SURF-TRIP surf house je v dedine Langre a je otvorený do 23. septembra 2018, v septembri je pobyt určený pre pokročilých surferov. K brehom Kantábrie počas tohto obdobia prichádzajú väčšie vlny a tak môžeme s tými, ktorí majú SURF-TRIP balíček jazdiť taktiež na spoty v okolí a navyše je na plážach menej ľudí. Tým, ktorí nemajú záujem o organizované balíčky ponúkame ubytovanie a požičovňu surfového vybavenia. 

SURFTRIP BALÍČEK

Výučba bude čo najviac individuálna, rozdelená podľa zručností jazdcov a doplnená intenzívnym videocoachingom. Pokiaľ to vlny umožnia budeme jazdiť aj na pláže v okolí a vyskúšame surfovanie na rôznych miestach. Namiesto výletov, ktoré nie sú zahrnuté v programe dáme vždy prednosť surfovaniu, nakrúcaniu a hľadaniu ideálnych vĺn.

Súčasťou SURFTRIP balíčka je ubytovanie s výhľadom na oceán a výučba surfovania, ktorá je vedená našimi skúsenými inštruktormi ISA, surfové vybavenie je k dispozícii po celý týždeň. Za zapožičanie neoprénu je príplatok 30 EUR/týždeň. 

ČO ZAHŔŇA SURFTRIP BALÍČEK

 • dopravu do Španielska a späť
 • presuny na mieste
 • 7x ubytovanie v dvojlôžkových alebo štvorlôžkových izbách (SO – SO)
 • kúpeľný poplatok
 • zapožičanie surfu, leashu, surfové vosky
 • 5x výučbu pre pokročilých
 • asistenciu zahraničných jazdcov a českých organizátorov
 • videocoaching, foto
 • darček SURFTRIP

LEKCIE

V priebehu týždňa na vás čaká päť surfových lekcií, váš surfový progress podporíme intenzívnym videocoachingomprednáškami o surfovaní. Po dvojhodinových lekciách vám doska zostáva k dispozícii aby ste mohli naďalej zdokonalovať svoje surfové zručnosti. Lekcie prebiehajú v angličtine s možným prekladom do češtiny. 

UBYTOVANIE

SURFTRIP surf house sa nachádza na vrchole stále zeleného kopca v dedinke Langre. Z terasy vidíte na hory ale aj na oceán a priamo pod našou terasou sa pasú kone. 

V prízemí vily nájdete zrekonštruované štvorlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou. V poschodí sú útulné dvojlôžkové izby. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu, pre ostatné izby je k dispozícii kúpeľňa na chodbe. Tieto druhy ubytovania sú zahrnuté v cene SURFTRIP balíčku a je na vás, či sa rozhodnete pre štvorlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou alebo dvojlôžkovú izbu bez vlastnej kúpeľne. Príplatok za dvojlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou je 19€/osoba/týždeň. 

Stravovanie je individuálne. V blízkosti ubytovania sú dve miestne reštaurácie. V okolitých dedinách je rad ďalších s typicky španielskou atmosférou. Do nákupného centra pre potraviny jazdíme autom. Čerstvé pečivo nám niekoľkokrát do týždňa vozia priamo do SURFTRIP surf housu. Potraviny je možné zakúpiť za rovnaké ceny ako u nás, vo väčšine prípadoch aj lacnejšie.

Variť si môžete v dvoch kuchyniach. Jednu z nich nájdete v poschodí, druhú v prízemí domu. Milovníci grilovania môžu využiť náš gril. V SURFTRIP surf house sa nachádza priestranná spoločná miestnosť, ktorú využívame nielen ako jedáleň ale hlavne ako chill-out zónu. 

DOPRAVA

Z Prahy do Langre vás našimi osem miestnymi dodávkami povezú naši skúsení šoféri. Vyrážame každý piatok večer zo stanice Smíchov, späť sa potom vraciame v sobotu v ranných hodinách. Takmer 2000 kilometrov dlhá cesta cez Norimberg, Vichy, Bordeaux a Bilbao vám vďaka skvelým spolucestujúcim a zábavným hrám našich šoférov naozaj rýchlo ubehne.

Všetkým účastníkom ale odporúčame zabezpečiť si vlastnú leteckú dopravu do 30 kilometrov vzdialeného Santanderu. Vďaka ponukám nízko nákladových aeroliniek sa môžete veľmi výhodne dostať aj do mesta Bilbao. O dopravu z letiska sa samozrejme postaráme, stačí nás kontaktovať na e-mail: lenka@surf-trip.sk

 • Transfer z letiska v Santandere: 20€ jedna cesta/auto
 • Transfer z letiska v Bilbao: 40€ jedna cesta/auto

CENA

SURF TRIP BALÍČEK – chcem sa NAUČIŤ SURFOVAŤ/ZLEPŠIŤ a využiť všetky služby = balíček pre začiatočníkov alebo pokročilých surferov

 • Cena jedného týždňa vrátane dopravy „all incl.“ – 573€
 • Cena dvoch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ –  877€
 • Cena troch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ –  1.143€
 • Cena jedného týždňa s vlastnou dopravou „all incl.“ –  458€
 • Cena dvoch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ –  762€
 • Cena troch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ –  1.027€

Zľava z balíčku pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP CZ/SK z rokov 2007 – 2017 je 58€.

BED & SURF BALÍČEK – chcem len ubytovanie a surf, dopravu mám vlastnú alebo si priplatím = balíček bez surfových lekcií

 • Cena jedného týždňa bez dopravy v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe 208€

Pozn. Cena zahŕňa 7 nocí ubytovania a 7 dní zapožičania surfového vybavenia. Možnosť prikúpenia dopravy na mieste je vždy min. na 7 dní a to za cenu 54€/týždeň. U viactýždenných pobytov nie je žiadne cenové zvýhodnenie. U tohto balíčka nie je možné využiť zľavu 58€/týždeň pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP CZ/SK z rokov 2007 – 2017.

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK – chcem len ubytovanie, surf a dopravu

 • Cena jedného týždňa s dopravou v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe 438€

Pozn. Cena zahŕňa 7 nocí ubytovania, 7 dní zapožičania surfového vybavenia a dopravu z/do Prahy a na mieste. U viactýždenných pobytov sa od druhého týždňa odráta doprava tj. 230€/týždeň. U tohto balíčka nie je možné využiť zľavu 58€/týždeň pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP CZ/SK z rokov 2007 – 2017.

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!