Be Activ Bali 2019
Piatok 23. Augusta 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip
0 komentárov

Be Activ Bali 2019

Spojte relax na pláži s aktívnym pobytom, to všetko pod dohľadom skúsenej trénerky!!!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Cena zájazdu:   od 1.540€ vrátane letenky
Doprava:  vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:  Bali, Indonézia
Ubytovanie:  dvojlôžkové izby s klimatizáciou alebo autentické gazebá
Surfové vybavenie:  v cene surfovej lekcie
Poistenie:  nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:  

lekcie surfingu, výlety, návšteva miestnych jógových alebo športových centier, masáže, prednášky

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY

ČO NA VÁS ČAKÁ

Vďaka spolupráci s crossfit trénerkou a osobným koučom Gabrielou Mackaničovou vás pozývame na nový fitness pobyt na indonézskom Bali, uprostred štvrte Canggu kúsok od pláže Berawa. Trinásť dennú aktívnu dovolenku sme zostavili tak, aby ste si každý deň mohli zacvičiť, stretli sa s miestnou crossfitovoufitness komunitou a spoznali niekoľko zaujímavých miest, na ktoré sa s cestovnou kanceláriou normálne nedostanete.

Po celú dobu sa o vás bude starať český delegát a naši šoféri, nemusíte sa púšťať do jazdy na skútroch. V cene pobytu sú vstup do wellness centra, masáže, lekcie surfovania, návšteva plážového klubu, výlet do chrámu alebo surfing. Základný program si môžete rozšíriť o ďalšie výlety. Každý deň bude začínať čerstvým kokosom.

BE ACTIVE BALI

Ste pripravení na poriadnu zmenu? Be Active Bali je intenzívny fitness pobyt pre mužov a ženy každého veku a úrovne. Či už sa chcete cítiť lepšie vo vašom tele, získať kondičku, alebo sa zbaviť únavy spôsobenej stresom, naša trénerka Gabriela Mackaničová vám poradí a pomôže. Be Active je pre úplných začiatočníkov ale aj pre aktívnych športovcov.

Gabika, ktorá je za instagramovým hnutím #beactivebali sa na cestu crossfitu a cvičenia vydala vďaka snowboardingu a dlhoročnému pôsobeniu v oblasti extrémnych športov. Teraz sa venuje profesionálnym športovcom alebo vytváraniu fitness programov na mieru a patrí medzí úspešných trénerov nielen na Bali. Vďaka jej skúsenostiam sa dostanete do formy, získate nové nadšenie a motiváciu.

Cieľom Be Active je spojiť cvičenie s nezabudnuteľnou atmosférou kúzelného ostrova Bali. Program sa zameriava na silu, motiváciu aj vytrvalosť. V cene pobytu je kondičný test na začiatku a na konci, cvičenie v slovenčine, úvodný workshop o aktívnom životnom štýle, intervalové a silové tréningy, HIBB, AMO Spa a Crossfit worskhop. Lekcie budú prebiehať v špičkovo vybavenom fitness centre Nest ale aj priamo na pláži.

UBYTOVANIE 

V rámci balíčka vám ponúkame dve kategórie ubytovania. Ku každému ubytovaniu je k dispozícii spoločná plne vybavená kuchyňa a chill-out zóna. Vo vile je vysokorýchlostné pripojenie na internet.

Ubytovanie je zabezpečené v našom SURF-TRIP/Riviera House s malým bazénikom a v okolitých domoch, ktoré sú ideálnym kompromisom medzi ubytovaním v klasických nízko nákladových domoch pre cestovateľov a drahých hoteloch. Stretnete sa tak so skutočnými obyvateľmi Bali a to predovšetkým pod vedením nášho miestneho správcu Trisny. Počas pobytu nie sú v ubytovaní okrem účastníkov tohto pobytu žiadni iní hostia.

V prípade zvláštnych požiadaviek a záujmu o ubytovanie mimo areál s ostatnými účastníkmi nás kontaktuje na email lenka@surf-trip.sk

Dvojlôžkové izby

Každá z dvojlôžkových izieb je zariadená v špecifickom štýle. Nájdete tu napríklad Surf room alebo štýlovú Boho room. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu s teplou vodou a vlastný vchod z terasy. V každej izbe je veľká manželská posteľ. Sám/sama na izbe môžete byť s príplatkom 18€/noc

Gazebo

Variant ubytovania vo vonkajšom dvojlôžkovom gazebe so spoločnými bambusovými kúpeľňami je určený tým, ktorý vyhľadávajú autentické zážitky a chcú ušetriť peniaze na ďalšie aktivity. Naše gazebá sú krásne, priestranné a majú neopakovateľnú atmosféru. Nevýhodou (alebo výhodou?) je ranný ruch od predavačov ovocia až po kikiríkanie kohúta u susedov. V cene pobytu sú dvojlôžkové gazebá, jednolôžkové sú za príplatok 6€/noc.

LOKALITA

Oblasť Canggu je vyhlásená krásnou prírodou a množstvom ryžových polí. Nočný život sa tu stretáva s kľudným dedinským životom. Miesto má strategicky dobrú polohu na výlety. Ďaleko to nie je k sopkám, ani do turistickej Kuta, alebo do prístavu Padangbai. Canggu je pretkané množstvom lokálnych warungov a luxusnými reštauráciami. Nájdete tu rad masérskych salónov a wellness štúdií.

STRAVOVANIE

V cene pobytu sú 4x raňajky a 3x večere z lokálnych špecialít. V prípade záujmu ponúkame aj vegetariánsku stravu. V blízkom okolí sú obchody s potravinami, príjemné a útulné kaviarne a typické warungy s občerstvením. Pre čerstvé exotické ovocie si môžete/musíte zájsť na neďaleký trh.

DOPRAVA

Cena zahŕňa spiatočnú letenku Praha – Denpasar – Praha s jedným prestupom (Quatar Airlines alebo Emirates). V prípade navýšenia palivových príplatkov a letiskových táx na nami stanovenú cenu bude účtovaný doplatok a to na základe aktuálnych cien. Súčasťou balíčku je aj doprava z/na letisko a výlety na mieste s klimatizovaným minibusom s miestnym šoférom.

CENA

Cena s ubytovaním v gazebe: 1.540€

Cena s ubytovaním v dvojlôžkovej izbe: 1.596€

 

Cena zahŕňa:

 • letenku s jedným prestupom
 • 12 nocí ubytovania v dvojlôžkovej izbe/gazebe
 • doprava na mieste, autá so šoférom
 • 4x cvičenie vo fitness centre Nest, 2x cvičenie na pláži, úvodný worshop o aktívnom životnom štýle, Crossfit workshop a test kondície na začiatku a na konci pobytu
 • jednu lekciu jógy s miestnym inštruktorom
 • výlet na chrám Uluwatu a pláže južného polostrova
 • výlet do Ubudu  a na vodopád Nung Nung
 • 1x vstup do Alternative Beach Club
 • 1x celodenný vstu do Amo Spa
 • 4x raňajky
 • 3x večera
 • Surfová lekcia vrátane zapožičania vybavenia
 • 2 masáže (60 minút)

*Ceny sú rátané podľa aktuálnych cien leteniek. V prípade záujmu si môžete zakúpiť pobyt aj bez letenky. Pri nákupe vlastných leteniek je treba zohľadniť, že samotný pobyt je na 12 nocí. Vypísaný termín je vrátane leteckej dopravy s nami. V prípade vlastnej letenky odrátame od ceny balíčka 800€. Účastníkom s vlastnou letenkou zabezpečujeme pick-up na letisku medzi osmou hodinou rannou a polnocou.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!