Vitajte v Sea You House
Streda 13. Marca 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip
0 komentárov

Vitajte v Sea You House

Sea you house na Srí Lanke je v prevádzke a my konečne máme čas odpovedať na všetky vaše otázky. Ďakujeme za váš záujem a podporu! Sea you there!

Po dlhých mesiacoch práce sme na Srí Lanke spoločnými silami a za obrovskej podpory architekta Pepy Mrázka, dizajnérskeho dua Zuzky a Jirky a vďaka nezištnej pomoci celého radu z vás otvorili Sea you house. Šéf projektu, manažér, murár, záhradník, obkladač, cvičiteľ psov, opravár potrubia a surfový inštruktor Otmar Oliva v jednej osobe pri tej príležitosti odpovedá na pár najčastejších otázok.

Ako vôbec vznikol nápad postaviť surfhouse?

Tak nejak k tomu dospel čas, aby sme všetky naše skúsenosti, ktoré sme nazbierali v destináciách po celom svete dali dokopy a postavili surf house, ktorý uspokojí všetko po čom túži surfer, nesurfujúci sprievod, malé deti a nadšenci jógy a ďalšieho cvičenia. Sea You House je v podstate zhmotnenie toho ako sa Surf-trip v posledných 12 rokoch vyvýjal...

Super názov, koho to vlastne napadlo?

Za tento názov ďakujeme Zuzke a Jirkovi, ktorí taktiež pripravujú dekoračné kresby na stenách domu a tento rok na Srí Lanke robia perfektné raňajky! V názve SEA YOU je jasný vzťah k moru, oceánu, ktorý máme na dohľad a predovšetkým pretože „Sí ju/vidíme sa“.. na pláži, na line-upe, na surfe, na pive. J v ďalších destináciách alebo jednoducho len na Surf-tripe.

Aký veľký je Sea You house?

Sea You house má celkom 8 izieb pre hostí, z toho 2 izby sú trojlôžkové, ostatné dvojlôžkové. Každá izba má vlastný vstup, kúpeľňu s teplou vodou a klimatizáciu. Ďalej máme veľkú záhradu a halu, kde je super chládok na práci pre všetkých, čo tu chcú pracovať na kompe.

Sezóna na Srí Lanke už čoskoro končí, bude Sea You house otvorený aj v lete?

Domček bude otvorený taktiež v júli a auguste, teda mimo surfovú sezónu pre všetkých čo budú cestovať po Srí Lanke a chcú si užiť kľud bez turistov. Snažíme sa vytvoriť zázemie pre všetkých, ktorí na cestách musia pracovať, takže rýchle pripojenie na internet bude samozrejmosťou. Ľudí, ktorí k nám takto zavítali je čím ďalej viac, preto sa pre nich snažíme vytvoriť zodpovedajúce zázemie.

Ako ďaleko to majú hostia k oceánu?

Zo Sea You House je k oceánu naozaj kúsok, ktokoľvek by to propagoval ako ubytovanie pri pláži. Od zatvorení dverí od izby po chvíľu, kedy vám prvá vlna omyje členky je to cca 90 sekúnd chôdze.

Wow tak to je super! A aké je vybavenie?

Všetky izby majú okrem teplej vody, vlastnej kúpeľne a klimatizácie taktiež malé ľadničky, v ktorých si môžu hostia nechať vychladiť miestne pivo J Domček má celkom 3 terasy s príjemným posedením v tieni aj s miestom na opaľovanie. Miesto si nájde každý, či už si chce v kľude prečítať knihu alebo si dať kávu s ostatnými. Tí, ktorí cvičia jógu ocenia veľkú zastrešenú terasu vybavenú na cvičenie. Vďaka priateľskému ubytovaniu v susedstve je možné využívať súkromný bazén na plávanie alebo opaľovanie. Ten je od nás vo vzdialenosti do 70 metrov.

A čo kuchyňa?

Na kuchyňu sme hrdí, je skvele vybavená! Máme profesionálny kávovar a robíme výbornú kávu, sami si potom môžete namixovať čerstvý džús. Radi vám pripravíme výborné raňajky a večer ugrilujeme steak z tuniaka.

A posledná otázka, aké je to stavať dom na Srí Lanke?

Tak to je nezabudnuteľný zážitok! Na druhej strane si ale myslím, že to bude porovnateľné ako kdekoľvek inde. Samozrejme, že stavba na Srí Lanke má svoje špecifiká a zvláštnosti, ale o tých vám povieme až keď za nami zavítate. Srí Lanka je jednoducho krajina ako žiadna iná!!!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!