Spoznaj nových kamošov na pobyte Surftrip Single Fin!!!
Pondelok 18. Marca 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip
0 komentárov

Spoznaj nových kamošov na pobyte Surftrip Single Fin!!!

Surfový týždeň s názvom SINGLE FIN je určený pre všetkých, ktorí sa často vydávajú za vlnami sami a zároveň sa chcú zoznámiť s novými ľuďmi a nájsť partnera, alebo rovno celú partiu na ďalšie cestovanie nie len za oceánom.

Spoznaj nových kamošov so spoločnými záujmami na pobyte Single Fin.

Koniec septembra 2019 sme vyhradili surfový kemp pre tých, ktorí sa chcú vydať k oceánu a nemajú parťáka alebo partnera. „Nápad vznikol ako reakcia na stúpajúci počet záujemcov o surfové dovolenky, ktorí sa pýtajú, či môžu ísť na surfový pobyt aj samí, bez partnera alebo partie kamarátov“, hovorí Terezka Olivová a pokračuje, „po dlhých prípravách sme sa teda rozhodli, že týmto záujemcom venujeme posledný týždeň v septembri 2019. Nie každému je príjemné ísť na dovolenku samému. Budeme radi, keď si účastníci v priebehu pobytu nájdu nových kamošov so spoločnými záujmami a na ďalšiu dovolenku alebo na cestu za vlnami už budú mať s kým vyraziť.“

„Jednotlivci s nami jazdia od samotného začiatku našich surfových pobytov pred dvanástimi rokmi, je ich ale z roka na rok viac. Zároveň ale SINGLE FIN nepovažujeme za zoznamku, ale za týždeň pre tých, ktorí už vyrástli zo starej partie kamarátov a na cestovanie hľadajú nových parťákov,“ dopĺňa delegátka Marťa.

Kurz bude prebiehať tretí septembrový týždeň vo francúzskom Hossegore a je určený surfovým začiatočníkom, ale aj pokročilým jazdcov a záujemcov o aktívnu dovolenku. Účastníci budú bývať pri pláži Les Estagnots, kde sa už niekoľko krát odohral závod svetového pohára Quiksilver Pro France.

Okrem surfovania pripravujeme pre účastníkov bohatý program. Od lekcií surfovania až po výlety do okolitých miest, na večerné párty, prvé surfové závody, spoločné grilovačky, viddeocoaching, prednášky a výlet do kúpeľného mesta Biarritz alebo španielského San Sebastianu. Na surf pobyt výhradne pre jednotlivcov sa môžete prihlásiť už teraz!!!

Večerné párty, surfové závody alebo grilovačky! Presne taký bude septembrový Single Fin!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!