BONJOUR, family!! Pobyty pre rodiny s deťmi.
Štvrtok 25. Apríla 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip
0 komentárov

BONJOUR, family!! Pobyty pre rodiny s deťmi.

Jóga s Veronikou Ševčíkovou, surf s profesionálnymi inštruktormi, stráženie detí štyri hodiny denne a na raňajky čerstvé croissanty. Také budú júnové týždne pre rodiny s deťmi na brehu Atlantického oceánu vo Francúzsku!!

Základné informácie

Cena zájazdu         ubytovanie od 23€ za noc
Inštruktori:         Petr Skála, Veronika Ševčíková, miestni inštruktori
Doprava:         vlastná doprava
Navštívené krajiny:         Francúzsko
Surfové vybavenie:         v cene pobytu
Ubytovanie:         plážové bungalovy pre 4-6 osôb
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         výlety do okolia, BBQ, videocoaching, surfovanie, bazénovanie, opaľovanie, longboarding
  

Dostupné termíny

Už druhý rok vás pozývame na jógové a surfové pobyty pre rodiny s deťmi a to priamo na breh Atlantického oceánu vo Francúzsku, kúsok od mestečka Hossegor. Prísť môžete aj bez detí, poprípade s babičkou na stráženie a to na jeden alebo dva týždne.

Program pobytu

Týždenný pobyt BONJOUR, FAMILY! je určený rodičom, ktorí si chcú zacvičiť jógu pod vedením česky hovoriacej lektorky, vyskúšať si surfovanie a odpočinúť vo chvíli, kedy sa o deti postarajú česky hovoriaci animátori. Pobyt si prispôsobujete vašim predstavám a to výberom jednotlivých programov a ich uvedením v poznámke prihlášky. Ponúkame Program jóga, Program surf, Program stráženie detíProgram auto.

Program jóga

Jógové lekcie sú určené hlavne pre mamičky, miesto na podložke však držíme aj oteckom. Pod vedením Veroniky Ševčíkovej vás budeme motivovať k cvičeniu z pohodlia vášho domova, vysvetlíme vám poradie pozícií, ktoré by ste mali dodržiavať a upravíme vašu prax podľa náročnosti každodenného života. V Programe jóga je zahrnutých šesť lekcií jógy a konzultácie.

Inštruktorka jógy Veronika Ševčíková cvičí viac ako 12 rokov. Jógu študovala v Londýne, na Bali, na Power joga akadémii Václava Krejčíka, zúčastnila sa učiteľských tréningov s Jarom Pávkom a celého radu workshopov českých aj zahraničných inštruktorov. Špecializuje sa predovšetkým na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, ktorú učí v jógových štúdiách, kanceláriách veľkých firiem alebo individuálne v pohodlí domova. V poslednom roku sa zamilovala do surfovania, do oceánu a tak aj túto vášeň spojila s jógou.

Pokiaľ sa nechcete zúčastniť celého programu, môžete si zaplatiť jednotlivé, otvorené lekcie.

Program surf

Pre rodičov a deti od sedem rokov ponúkame surfové lekcie a to na pláži priamo pri ubytovaní. V ponuke Program surf je zahrnuté zapožičanie surfu na celý pobyt a päť surfových lekcií, ktoré sú podporené videocoachingom a prednáškou a to vždy pod vedením miestneho inštruktora a českého surfového inštruktora s licenciou ISA, ktorý v prípade potreby pomáha s prekladom, poprípade vedie lekciu sám.

Pokiaľ sa nechcete zúčastniť celého programu môžete si zaplatiť jednotlivé lekcie.*

*Po skúsenosti a veľkému záujmu v predchádzajúcich rokoch odporúčame surfové lekcie objednať vopred, nemôžeme zabezpečiť, že na mieste dokážeme vyhovieť všetkým objednávkam.

Program stráženie detí

V tomto programe ponúkame štyri hodiny stráženia detí/šesť dní v týždni a to predovšetkým v dobe jógy a surfovania. O skupinku detí sa vo vopred určený čas postará skúsená učiteľka z materskej školy a jej kolegovia. Pre deti sú pripravené tématické hry, detská jóga a pohybové aktivity. V areáli ubytovania je detské ihrisko, pieskovisko a detský bazén. Do programu sa môžu zapojiť deti staršie dvoch rokov.

U tohto programu nie je možné zaplatiť jednotlivé dni.

Program auto

Ak by ste neprišli vlastným alebo na letisku zapožičaným autom (odporúčame!), môžete využiť náš Program auto, ktorý zahŕňa tri cesty do veľkého nákupného centra L´eclerc a poobedňajší výlet do centra Hossegoru.

Pri tomto programe nie je možné zaplatiť si jednotlivé dni a je potrebné si ho objednať vopred.

Ubytovanie

Bývať budeme hneď pri pláži LES ESTAGNOTS, kúsok od mestečka HOSSEGOR. Vašu rodinu ubytujeme v útulných plážových bungalovoch kúsok od pláže v borovicovom háji. V bungalovoch sú 2 až 3 spálne s poschodovou posteľou, gaučom a izbička s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa a samostatná kúpeľňa. V prípad potreby pripravíme detskú sedačku alebo vaničku. 

Nie len deti ale aj ich rodičia ocenia bazén, ktorý je súčasťou areálu a je samozrejme v cene. Zadarmo si môžete zahrať tenis alebo stolný tenis. Na recepcii je možnosť zapožičania si bicyklov na krásny výlet okolo pláže.

Doprava

Účastníci kempu si dopravu zabezpečujú sami. Cesta trvá cca. 20 hodín autom a preto odporúčame leteckú dopravu. Najbližšie letisko je v 60 km vzdialenom Biarritz. Lacné letenky sa dajú zohnať aj na trase Viedeň – Bordeaux, Praha – Bordeaux. Pre záujemcov o dopravu lietadlom ponúkame aj letiskový transfer. S výberom leteniek vám radi poradíme, neváhajte nás kontaktovať na lenka@surf-trip.sk

Ceny ubytovania a programov

Cena za bungalov s kuchyňou a kúpeľňou pre 4-5 osôb: 640€/týždeň

Cena za bungalov s kuchyňou a kúpeľňou pre 5-6 osôb: 720€/týždeň

Program SURF: 204€

Program JÓGA: 80€

Program STRÁŽENIE DETÍ: 60€/dieťa

Program AUTO: 28€/osoba/týždeň

Individuálna výučba surfingu: 32€/osoba/1,5 hodiny + zapožičanie vybavenia

Zapožičanie surfu: 12€/deň

Extra lekcie jógy: 12€/osoba

Transfer z/na letisko Biarritz: 16€/jedna cesta/auto

Transfer z/na letisko Bordeaux: 76€/jedna cesta/auto

Zapožičanie neoprénu: 30€/týždeň

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!