Francúzsko 2018
Pondelok 09. Januára 2017
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

Francúzsko 2018

Surf-tripy pre úplných začiatočníkov, pokročilých jazdcov aj pre samostatných surferov. Už 12ty rok robíme surfové kempy v srdci európskeho surfingu v Hossegore. Naše zázemie môžete využiť kedykoľvek v priebehu júna a septembra.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Cena         od 20€/noc
Inštruktori:         Otmar Oliva, Petr Skála, Lenka Sedlářová, Gary Zebrowski
Doprava:         mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Francúzsko
Surfové vybavenie:         v cene pobytu
Ubytovanie:         domčeky pri pláži 4 – 6 osôb
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         výlety, BBQ, videocoaching, longboarding, bazénovanie
  

DOSTUPNÉ TERMÍNY

Práve teraz sa môžete prihlásiť na jeden z vypísaných surf-tripov. Pokiaľ si chcete prenajať vlastný bungalov píšte na email: lenka@surf-trip.sk  
Pokiaľ vám nevyhovujú vypísané termíny môžete využiť naše individuálne služby. Neváhajte nás kontaktovať na lenka@surf-trip.sk

ORGANIZOVANÉ POBYTY - SURFTRIP BALÍČEK

Nášho surfového pobytu sa môžete zúčastniť kedykoľvek v priebehu júna a septembra. Počas celého týždňa pre vás pripravujeme bohatý program. Okrem lekcií surfovania vás čakajú výlety do okolitých miest, party, na ktorých prúdom tečie ľadovo namrazený Jägermeister, vaše prvé surfové závody a množstvo ďalších aktivít. Profesionálny fotograf a kameraman sú stále v strehu a postarajú sa o zhmotnenie vašich spomienok. 

Vďaka SURFTRIP balíčku si svoj týždeň pri oceáne užijete naplno. Po lekciách surfovania na vás čakajú spoločné grilovačky a nekončiace Jägermeister party. Pravidelne jazdíme do Hossegoru na nákupy, na úžasnú zmrzlinu a obľúbené skákanie z mostu do morského kanála. Každý týždeň organizujeme výlet do kúpeľného mesta Biarritz alebo do španielskeho San Sebastian. Ten je vyhlásený vďaka divokému nočnému životu, nádherného okolia a skvelým podmienkam na surfovanie. 

INDIVIDUÁLNE SLUŽBY

Pokiaľ nechcete využiť SURFTRIP balíček môžete si ľubovoľne nakombinovať naše individuálne služby. 

Všetky informácie vám poskytneme na emaily: lenka@surf-trip.sk alebo volajte na 0904 265 789.

 • Cena* za ubytovanie v dvoj až trojposteľovej izbe s kúpeľňou: 22€/osoba/noc
 • Cena* za bungalov s kuchyňou a kúpeľňou pre 4 – 5 osôb: 577€/týždeň
 • Cena* za bungalov s kuchyňou a kúpeľňou pre 5 – 6 osôb: 692€/týždeň
 • Doprava mikrobusom s AC: 108€/jednosmerná cesta (Praha – Hossegor), príplatok za cestu z Bratislavy (20€/osoba/jedna cesta)
 • Zapožičanie surfu: 12€/deň
 • Týždenná výučba surfingu: 148€/týždeň/5 lekcií vrátane zapožičania surfového vybavenia
 • Hodinová výučba surfingu: 28€ - 32€**/osoba/2 hodiny
 • Transfer z/na letisko v Biarritz: 15€/jedna cesta/auto
 • Transfer z/na letisko v Bordeaux: 73€/jedna cesta/auto
 • Zapožičanie neoprénu: 30€ / týždeň

*cena nezahŕňa kúpeľný poplatok vo výške 1€/deň

**30€/osoba pri individuálnej lekcii, 27€/osoba pri dvoch a viacerých ľuďoch

SURFOVÉ LEKCIE

V programe každého týždňa je päť surfových lekcií vedených našimi skúsenými inštruktormi s ISA licenciou, ktorí vás naučia nielen úplné začiatky surfovania, ale u skúsenejších jazdcoch pomôžu s vylepšením techniky. Výučba je naviac podporená videocoachingom a prednáškou o teórii surfovania a taktiež čítaní predpovede vĺn..

Po hodine a pol dlhej lekcii vám doska zostáva k dispozícii po celý deň a to na ďalšie jazdenie a vylepšenie techniky. Tá bude dôležitá predovšetkým na konci týždňa, kedy pre vás usporadúvame surfové závody o ceny našich sponzorov. 

UBYTOVANIE

Areál sa nachádza hneď pri pláži Les Estagnots, na ktorej sa už niekoľkokrát odohral aj závod svetového pohára Quiksilver Pro France a ktorá leží len tri kilometer od srdca európskeho surfovania, mestečka Hossegor.

V malých skupinkách 4-5 osôb vás ubytujeme v útulných plážových bungalovoch kúsok od pláže. V bungalovoch nájdete jednu dvojlôžkovú až trojlôžkovú izbu s poschodovou posteľou a v podkroví izbu s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa a samostatná kúpeľňa. 

V areáli môžete využiť bazén s priľahlou chill-out zónou a vonkajším barom, zadarmo si zahrať tenis, basketball, ping-pong. Pred bungalovmi máme stále natiahnutú slack line. V okolí sú skvelé podmienky na longboarding a kolieskové korčule. 

Longboardy si u nás môžete zapožičať zadarmo. 

DOPRAVA

Do cieľovej destinácie vás dopravíme luxusným autobusom spoločnosti Lechner alebo vás naši skúsení vodiči odvez osemmiestnymi mikrobusmi. Do Francúzska z Prahy vyrážame vždy v piatok večer. Cesta cez Norimberk, Vichy a Bordeaux síce trvá približne 20 hodín, no vďaka skvelej nálade všetkých účastníkov vám veľmi rýchlo ubehne. 

Doprava z Bratislavy

Z Bratislavy sa do Francúzska vychádza vždy o 15:00hod. od benzínovej stanice pri nákupnom stredisku Aupark. Za cestu z Bratislavy si účastník priplatí 20€/jednosmerná cesta. Z Bratislavy vedie cesta následne cez Brno a Prahu. Dopravu z Bratislavy organizujeme len pri počte min 6 osoôb. 

Najbližšie letisko je 60km vzdialený Biarrtiz. Lacné letenky sa často dajú kúpiť aj na trase Viedeň – Bordeaux. Pre záujemcov o dopravu lietadlom ponúkame transfer z letiska. S výberom leteniek vám radi poradíme, kontaktujte nás na e-mail: lenka@surf-trip.sk

CENA

 • základná cena SURFTRIP BALÍČKA 573€
 • cena pre účastníkov s pobytom dlhším ako 1 týždeň 535€
 • cena pre účastníkov s vlastnou dopravou 476€
 • cena pre účstníkov s vl. dopravou a pobytom dlhším ako jeden týždeň 465€
 • cena pre sprievod 457€
 • cena pre sprievod s vlastnou dopravou 265€

Zľava SURFTRIP BALÍČKA pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP.CZ/SK z rokov 2007 – 2016 je 58€/týždeň a to pri všetkých variantoch. Ďalšie zľavy hľadajte tu alebo nám napíšte na lenka@surf-trip.sk.

Cena zahŕňa:

 • dopravu do Francúzska a späť, výlety do okolia a presuny na mieste
 • ubytovanie v plážových bungalovoch po štyroch až piatich osobách
 • kúpeľný poplatok a záverečné upratovanie
 • zapožičanie surfu a leashu (neoprén nie je v cene, poplatok za zapožičanie je 30€/týždeň)
 • 5x výučbu surfovania, asistenciu zahraničných jazdcov a českých organizátorov
 • videocoaching, foto v high ress., videozábery, BBQ
 • využitie tenisového kurtu, baksetbalového ihriska a bezéna
 • darček od SURFTRIP

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!