Leto vo Francúzsku 2016
Štvrtok 05. Novembra 2015
Autor: Surf-trip.sk

0 komentárov

Leto vo Francúzsku 2016

Po dvoch rokoch príprav vám ponúkame prázdninové pobyty na brehu jazera, v kľudnom prostredí dedinky Léon, len desať minút jazdy od surfových pláží. Poďte s nami na prázdniny na krásne surfové pobrežie Francúzska!!!

Základné informácie

Cena         od 23€ za noc
Inštruktori:         Otmar Oliva, Gary Zebrowski 
Doprava:         mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Francúzsko
Surfové vybavenie:         k zapožičaniu na mieste
Ubytovanie:         SURFTRIP domček pri jazere
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         surf, bicykle 
  

Dostupné termíny

Letné pobyty vo Francúzsku sú už bohužiaľ vypredané. Pokiaľ máte záujem o zapožičanie surfového vybavenia a ďalšie samostatné služby kontaktujte nás na e-mail lenka@surf-trip.sk Pokiaľ chcete ísť surfovať do Francúzska na prelome augusta alebo počas celého septembra, pozrite sa na našu ponuku surfovania v Seignosse pri Hossegore. Viac informácií a prihlášku nájdete TU.  

 

SURFTRIP domček

Ubytovanie nájdete na okraji dedinky Léon asi desať minút chôdze od jazera a maximálne pätnásť minút jazdy autom od surfových spotov MolietsMessange. Dedinský dom s kúzlom francúzskej elegancie ponúka dve štvorlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a jednu spoločnú izbu s príslušenstvom pre 5 – 6 osôb. 

V rámci ubytovania je k dispozícii priestranná kuchyňa, Wi-Fi (za poplatok), ďalšie sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, terasa, vonkajšia BBQ kuchyňa, pin-pongové stoly a záhrada. Parkovisko je hneď vedľa ubytovania. O chod domčeka, poriadok, dovoz čerstvých bagiet a sprievodný program sa po celé leto starajú dvaja členovia Surftrip Teamu. V cene ubytovania sú všetky posteľné obliečky, odporúčame vlastné uteráky. Ubytovanie v stanoch nie je možné. 

SURFTRIP domček je ideálny pre väčšiu skupinu kamarátov alebo niekoľkých rodín. Maximálny počet je štrnásť ubytovaných osôb. V domčeku je k dispozícii jedna dvojlôžková izba pre pár, v prípade záujmu je treba doplatiť neobsadené miesta v štvorlôžkovej izbe. Ubytovanie odporúčame od soboty do soboty, na základe individuálnej dohody sú možné aj iné termíny. V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte na e-mail lenka@surf-trip.sk

Služby 

Legendárne organizované surf a party pobyty, SURFTRIPy organizujeme aj naďalej v júni a v septembri (ak máte záujem hľadajte TU) v priebehu leta vám jednotlivé služby ponúkame samostatne. Môžete si ich objednať dopredu, alebo zaplatiť na mieste. 

Zapožičanie surfového vybavenia

V priebehu leta ponúkame surfové vybavenie pre úplných začiatočníkov, pokročilých jazdcov aj expertov. S výberom vám vždy radi poradia členovia nášho teamu. Aj cez širokú ponuku odporúčame rezerváciu surfového vybavenia vopred a to predovšetkým v prípade, že máte špecifické požiadavky. 

Surfové lekcie

Už štvrým rokom s nami spolupracuje profesionálny surfový inštruktor Gary Zebrowski (viac si o ňom môžete prečítať tu). V priebehu leta si u neho môžete objednať tri alebo päť surfových lekcií pre začiatočníkov aj pokročilých. Menej ako tri lekcie neponúkame, na základe skúseností vieme, že sa za tak krátku dobu veľa pokrokov neurobí. V prípade núdze môžeme, aj keď veľmi neradi ponúknuť jednu ukážkovú lekciu. 

Surfový guide

Pre skupinku pokročilých jazdcov ponúkame surfového guida, ktorý vás prevedie miestnymi surfovými spotmi, predstaví špecifiká okolitých pláží a natočí vás pri jazdení. Večer s vami následne vaše jazdy podrobne preberie. 

Požičanie bicyklov

V príprave

Výlet do Hossegoru a Biarritz

Keď budete mať chuť, môžete s nami jeden deň v týždni zájsť na výlet do Hossegoru a Biarritz. Cestu za poznaním zakončíme večerou vo vyhlásenej mušlárni v Cabretone.

Doprava do/z Francúzska

Pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, môžete využiť našu a to z Prahy do Francúzska a späť. Z Prahy vyrážame každý piatok večer a vraciame sa nasledujúcu nedeľu ráno. Ak chcete dopravu na pláže a do obchodov môžete využiť náš každodenný shuttle

Cenník

 • Ubytovanie v štvorlôžkovej izbe – 24€ osoba/noc
 • Ubytovanie v spoločnej izbe pre 5 – 6 osôb – 23€ osoba/noc
 • Zapožičanie surfu: 13€/deň, 78€/týždeň
 • Zapožičanie neoprénu: 30€/týždeň
 • 3 surfové lekcie vrátane dopravy na pláž: 78€ + zapožičanie vybavenia
 • 5 surfových lekcií vrátane dopravy na pláž: 115€ + zapožičanie vybavenia
 • Výlet do Biarritz a Hossegoru: 15€/osoba pri min.počte 5 osôb
 • Doprava do/z Prahy: 100€/jedna cesta
 • Doprava do/z Bratislavy do Prahy: 25€/jedna cesta
 • Využívanie každodenného shuttle: 60€/týždeň
 • Surfguide vrátane dopravy po plážach: 45€/deň pri počte do 5 osôb

 

Lokalita

Kúzelné mestečko Léon nájdete v oblasti Les Landes, 27 km od Hossegoru a 50 km od kúpeľného mesta Biarritz. Najbližšie pláže sú vo vzdialenosti 10 minút jazdy autom smerom do Moliets a Messange. Zamilujete si ho pre atmosféru Francúzskeho vidieku, rodinné reštaurácie, dedinské obchody s miestnymi produktami, historické zákutia a jazero. To leží na kraji a slovenskými turistami zatiaľ neobjavenej prírodnej rezevácie Courant d'Huchet.

Surfové spoty v okolí ponúkajú rovnako kvalitné vlny ako Hossegor a Seignosse s tým, že v priebehu leta je tu o poznanie menej ľudí. Surfové lekcie pod vedením Garyho Zebrowski budú prebiehať v Messange.  

Balíčky

Pre zjednodušenie príprav vášho surfového leta sme pripravili štyri jednoduché balíčky:

BED & SURF: 259€

 • Cena zahŕňa 7x ubytovanie v štvorlôžkovej izbe, 7x zapožičanie surfu a neoprénu na celý týždeň

BED & SURF & VÝUČBA: 366€

 • Balíček je pripravený predovšetkým pre úplných začiatočníkov. Cena zahŕňa 7x ubytovanie v štvorlôžkovej izbe, 5x surfové lekcie vrátane dopravy na pláž, 7x zapožičanie surfu a neoprénu na celý týždeň

BED & SURF& SHUTTLE: 314€

 • Tento balíček naopak predstavuje kompletný servis pre samostatných surferov, ktorí nemajú vlastnú dopravu. Cena zahŕňa 7x ubytovanie v štvorlôžkovej izbe, 7x zapožičanie surfu, neoprén na clý týždeň a 7x dopravu na pláž

BED & SHUTTLE: 207€

 • Balíček odporúčame samostatným surferom bez vlastnej dopravy, ktorí u nás chcú byť čo najdlhšie. Cena zahŕňa 7x ubytovanie v päť až šesť posteľovej izbe a 7x dopravu na pláž

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!