MMA na Bali 2019
Utorok 21. Mája 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip
0 komentárov

MMA na Bali 2019

Október sa na Bali ponesie v znamení bojových umení. Nenechajte si ujsť pobyt na Bali zameraný zmiešané bojové umenia, crossfit a grappling pod vedením skúseného českého inštruktora Lukáša Blažka.

Základné informácie

Cena zájazdu         od 836€ bez letenky
Inštruktori:         Lukáš Blažek, miestni inštruktori
Doprava:         vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Bali
Surfové vybavenie:         zabezpečené v miestnej surfovej škole
Ubytovanie:         dvojlôžkové izby, štýlové gazebá
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         jóga, beh, surfing, šnorchlovanie, masáže, výlety
  

Dostupné termíny

Napíšte nám na lenka@surf-trip.sk, pokiaľ vám nevyhovujú naše termíny, chcete priletieť skôr a odletieť neskôr, poprípade budete chcieť v dobe organizovaných pobytov využiť len ubytovanie alebo len niektoré z našich služieb. Radi vám vyjdeme vo všetkom v ústrety!!! Ak chcete ísť na Bali v inom termíne hľadajte TU.

Čo vás čaká

Spoločne s MMA trénerom Lukášom Blažkom sme pre vás pripravili už druhý MMA kemp na Bali. Bývať budete v našej vile v Canggu a starať sa o vás budú inštruktori spoločne s českým delegátom.

V cene pobytu sú lekcie MMA, crossfit, grabbling, jóga. Základný program si môžete rozšíriť o ďalšie výlety, rátame aj s dobrovoľným ranným behaním a rozcvičkou. Boli by sme ale neradi, keby ste si kvôli tréningu nenašli čas pre obyčajný odpočinok pod palmou. Dámy môžu tréningy MMA vymeniť za lekcie jógy.

Lokalita                                                                    

Oblasť Canggu je vyhlásená krásnou zelenou prírodou a ryžovými poliami. V surfovom mestečku na pobreží susedia jógové šaly a fitness centrá so skateparkami, reštauráciami a barmi, atmosféra je chaotická a jedinečná! Miesto má strategicky dobrú polohou pre výlety. Ďaleko to nie je k sopkám ani do turistickej Kuty alebo do mesta Ubud. Canggu je pretkané množstvom lokálnych warungov aj skvelými reštauráciami. Nájdete tu aj rad masérskych salónov a wellness štúdií.

Program pobytu

Pobyt je určený všetkým, ktorý to s bojovými športmi myslia vážne. Pod vedením našich skúsených trénerov budete trénovať MMA alebo grappling. Prebehneme sa po okolí, zacvičíme si jógu, pôjdeme na výlety po celom Bali a necháme si čas aj na dôležitý odpočinok.

MMA kempu sa môžu zúčastniť aj tí, ktorý s týmto druhom športu chcú len začať. Rovnako tak sa ale tešíme na všetkých, ktorí s ním majú skúsenosti, ktoré si chcú prehĺbiť. Pod vedením trénerov prejdeme všetky techniky, ktoré sa budú hodiť tak začiatočníkom, ako aj pokročilým. Bali je jedným z najznámejších ostrovov na svete, kde môžete prepadnúť čaru surfovania. V balíčku preto ponúkame aj surfové lekcie.

Program MMA

MMA (oficiálny názov Mixed Martial Arts, ďalej len MMA) je mixom bojových športov a umenia. Je to komplexný boj muža proti mužovi s minimálnym obmedzením používaných techník. V praxi sa môžeme stretnúť taktiež s názvom Vale Tudo, Free Fight, Shootfighting a pod. v skutočnosti tú to len formy MMA s drobnými odlišnosťami v pravidlách. Tie umožňujú používať techniky z najrôznejších bojových umení: údery, kopy, páky, škrtenie a hody.

V našom balíčku vám ponúkame 7 tréningov pod vedením Lukáša Blažka, niekoľkonásobného medailistu z rôznych európskych a svetových súťaží v rôznych štýloch boja a organizátora turnajov GCF.

Program Grappling

Grappling alebo tiež Submission Wrestling je druhom zápasu, v ktorom nepoužívame údery a kopy. Môžeme ho chápať ako súhrn všetkých zápasníckych techník a štýlov najrôznejších bojových umení a športov. Povolené sú hody, podrazy, strhy, páky a škrtenie. Dnes je Grappling vnímaný ako samostatná športová disciplína a neoddeliteľná zložka MMA. Pomocou tzv. submission technik (technika nútiaca súpera vzdať zápas) sa snažíme zvíťaziť nad protivníkom.

Ďalšie aktivity

CrossFit je funkčný tréning posilňujúci kompletne celé telo. Ide o spojenie gymnastiky, rýchlosti a silového tréningu. V našom balíčku máme zahrnuté dva tréningy.

Lekcie jógy sú určené tým, ktorý sa s jógou chcú len zoznámiť alebo si prehĺbiť svoje doterajšie jógové skúsenosti. Jóga ponúka široké spektrum pohybu aj relaxácie a po náročných tréningoch je to skvelý spôsob ako si unavené telo a myseľ oddýchne. Súčasťou balíčku sú dve lekcie jógy.

Surfovanie je neoddeliteľnou súčasťou ostrova Bohov a preto vám ponúkame surfové lekcie pod vedením skúsených miestnych inštruktorov asistované českým delegátom alebo priamo inštruktorom ISA, ktorý vám

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v našom SURF-TRIP/Riviera house a v okolitých domoch, ktoré sú ideálnym kompromisom medzi ubytovaním v klasických nízko nákladových domoch pre cestovateľov a klasických hoteloch. Všetkým ubytovaným je k dispozícii chill-out zóna, malý bazén, vysoko rýchlostné pripojenie na internet a pitná voda.

Dvojlôžkové izby

Každá dvojlôžková izba je zariadená v špecifickom štýle. Nájdete tu napríklad Surf room alebo štýlovú Boho room. Izby majú veľké manželské postele s možnosťou prístelky, klimatizáciu, kúpeľňu s teplou vodou a vlastný vchod z terasy.

Vonkajšie gazebá

Tento variant je určený tým, ktorý vyhľadávajú autentické zážitky. Naše gazebá sú priestranné a majú neopakovateľnú atmosféru. Nevýhodou (alebo výhodou?) je ranný ruch v podobe spievajúcich vtákov a kohútov. Ku gazebám patria spoločné bambusové sprchy a kúpeľne. V cene pobytu sú dvojlôžkové gazebá, jednolôžkové sú za príplatok 8€/noc.

Doprava

Pomerne dobré spojenie nájdete z Viedne alebo z Budapešti, často sa dajú kúpiť letenky za akciové ceny. Dobré spojenie má aj Praha – Denpasar, kde ceny začínajú už na 600€, tieto sú však veľmi zdĺhavé a s veľa prestupmi. Odporúčame osvedčených dopravcov ako sú Emirates alebo Quatar airways, ktorí ponúkajú pohodlné spoje len s jedným prestupom v Dubaji alebo v Dohe.

V cene balíčku je vyzdvihnutie na letisku a prenájom motorky. Pokiaľ budete chcieť šoférovať nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz. Miestna polícia dáva s obľubou turistom pokuty. Myslite aj na to, že na Bali sa jazdí vľavo.

Cena

Náš balíček zahŕňa nižšie menované služby. V prípade záujmu vám radi pomôžeme tiež s letenkou od Emirates alebo Quatar. Cena sa pohybuje okolo 880€ a vždy sa snažíme aby všetci účastníci išli jedným letom. Váš záujem o letenku prosím uveďte do poznámky v prihláške.

Cena s ubytovaním v dvojlôžkovom gazebe: 836€

Cena s ubytovaním v dvojlôžkovej izbe: 900€

Cena zahŕňa:

  • 11 nocí ubytovania v dvojlôžkovej izbe / gazebe
  • 7 lekcií MMA/ženy môžu vymeniť za lekcie jógy
  • 2 tréningy crossfit
  • 2 lekcie jógy podľa vlastného výberu
  • Výlet na Nung Nung, Sangeh a kávovú farmu Satu Satu
  • 5 raňajok
  • 4 večer a tradičné BBQ
  • 2 masáže
  • Ukážkovú lekciu surfu
  • Prenájom motorky a helmy po celú dobu pobytu

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!