Španielsko 2019
Pondelok 04. Marca 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip
0 komentárov

Španielsko 2019

Legendárne pobyty v krásnej Kantábrii sú späť! Surfové kury, individuálne lekcie, výlety, ubytovanie na útese a kone pasúce sa pod oknami. Aj také môže byť leto v Španielsku.

Základné informácie

Cena zájazdu         ubytovanie od 22€ za noc
Inštruktori:         Tereza Olivová, Gabriel Jose Castillo, Joseba Olsen 
Doprava:         mikrobusy, vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:         Španielsko
Surfové vybavenie:         v cene bez neoprénu
Ubytovanie:         vila na útese, ubytovanie v súkromí, apartmány
Poistenie:         nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:         výlety, poznávanie Kantábrie, grilovačka, videocoaching, sk8
  

Dostupné termíny

Ak vám nevyhovujú nami ponúkané termíny napíšte nám na lenka@surf-trip.sk. Tri septembrové týždne sú prednostne určené pokročilým surferom. Pokiaľ ste začiatočníci a môžete s nami vyraziť len v tomto mesiaci, tak sa o vás radi postaráme aj v týchto termínoch. 

 

SURFTRIP surf house

SURFTRIP surf house v dedine Langre je otvorený od 29. júna do 21. septembra 2019. Tým, kto nemajú záujem o organizované balíčky ponúkame ubytovanie, požičovňu surfového vybavenia a ďalšie služby. Pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých jazdcov sú pripravené organizované pobyty SURFTRIPy v júli a auguste. V septembri bude domček otvorený prednostne pokročilým surferom. K brehom Kantábrie v túto dobu prichádzajú väčšie vlny, na plážach je menej ľudí a tak môžeme s tými, ktorí majú SURFTRIP balíček jazdiť aj na iné spoty. Pokiaľ ste začiatočníci a môžete s nami vyraziť len v septembri, tak sa o vás tiež veľmi radi postaráme.

SURFTRIP balíček

So SURFTRIP balíčkom svoju dovolenku zmeníte na nezabudnuteľný zážitok. Neodmysliteľnou súčasťou balíčku je ubytovanie s výhľadom na oceán a výučba surfovania, ktorá je vedená našimi skúsenými inštruktormi. Surfové vybavenie je k dispozícii po celý týždeň. Po lekciách sa môžete tešiť na pešie výlety v okolitých horách, cestu loďou do hlavnej metropole celej Kantábrie, do mesta Santander, na spoločné grilovačky alebo na Jägermeister party. Za zapožičanie neoprénu je príplatok 30€/týždeň.

Čo zahŕňa SURFTRIP balíček:

 • Dopravu do Španielska a zpäť, presuny na mieste
 • Tri výlety do okolia
 • 7x ubytovanie v dvojlôžkových alebo štvorlôžkových izbách (SO – SO)
 • Kúpeľný poplatok
 • Zapožičanie surfu, leashu, surfové vosky
 • 5x výučbu pre začiatočníkov alebo pokročilých, asistenciu zahraničných jazdcov a českých organizátorov
 • Videocoaching, foto
 • Grilovačku

Lekcie

V priebehu týždňa na vás čaká päť surfových lekcií. Výučba je rozdelená na začiatočníkov a pokročilých. Okrem lekcií váš surfový progress podporíme videocoachingom a prednáškou o surfovaní. Po dvojhodinových lekciách vám doska zostáva k dispozícii aby ste mohli ďalej zdokonaľovať svoje surfové zručnosti. Lekcie prebiehajú v angličtine s možným prekladom do češtiny. Pre deti sú celé lekcie vždy v českom jazyku.

Ubytovanie

SURFTRIP surf house sa nachádza na vrchole stále zeleného kopca v dedinke Langre. Z terasy vidíte hory aj oceán a pod našou terasou sa pasú kone. Ponúkame 3 druhy ubytovania.

Surfhouse

V prízemí vily sú štvorlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou. Na poschodí sú tri dvojlôžkové a jedna trojlôžková izba. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu, pre ostatných je k dispozícii spoločná kúpeľňa na chodbe. Oba druhy ubytovania sú zahrnuté v cene balíčku a je na vás, či sa rozhodnete pre štvorlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou alebo dvojlôžkovú izbu bez vlastnej kúpeľne. Príplatok za dvojlôžkovú izbu s vlastnou kúpeľňou je 20€/osoba/týždeň.

Variť si môžete vo dvoch kuchyniach. Jednu z nich nájdete na poschodí a druhú v prízemí. Milovníci grilovania môžu využiť náš gril. V SURFTRIP surfhouse sa nachádza priestranná spoločná miestnosť, ktorú využívame nielen ako jedáleň, ale hlavne ako miesto pre odpočinok a hranie hier.

Ubytovanie v súkromí

Záujemcom o ubytovanie v súkromí ponúkame bývanie v samostatnom apartmáne pre šesť osôb. Okrem troch dvojlôžkových izieb je v dome plne vybavená kuchyňa, obývačka s gaučom a TV s jedálňou a dve kúpeľne s pračkou. Apartmán leží hneď vedľa hlavného SURFTIRP surf housu. Odporúčame ho pre rodiny s deťmi a tých, ktorí v priebehu pobytu vyhľadávajú úplný kľud. Cena je 24€/osoba/noc.

Ubytovanie v apartmánoch

V lete 2019 ponúkame dva apartmány. Každý apartmán má vlastnú obývačku spojenú s kuchyňou, kúpeľňu a spálňu. Väčší je pre max. 6 osôb (manželská posteľ, tri jednotlivé postele a rozkladací gauč) a menší pre max. 4 osoby (dve jednotlivé postele a rozkladací gauč). Cena je 108€/noc/veľký apartmán100€/noc/menší apartmán. V prípade záujmu píšte na lenka@surf-trip.sk

Doprava

Z Prahy do Langre vás osemmiestnymi dodávkami povezú naši skúsení šoféri. Vyrážame každý piatok večer z vlakovej stanice Smíchov, späť do Čiech potom odchádzame v sobotu v ranných hodinách. Takmer 2000 kilometrov dlhá cesta cez Norimberg, Vichy, Bordeaux a Bilbao vám vďaka skvelým spolucestujúcim a zábavným hrám našich šoférov rýchlo ubehne.

Všetkým účastníkom odporúčame zabezpečiť si vlastnú leteckú dopravu do 30 kilometrov vzdialeného Santanderu. Vďaka ponukám nízkonákladových leteckých spoločností sa môžete veľmi výhodne dostať do mesta Bilbao. O dopravu z letiska sa samozrejme postaráme, stačí nás kontaktovať na lenka@surf-trip.sk

 

Individuálne služby

Pokiaľ sú vami vybrané termíny obsadené alebo nemáte záujem o SURFTRIP balíček môžete v priebehu júla, augusta a septembra využiť naše individuálne služby.

 • Doprava: 120€ jednosmerná cesta (Praha – Langre)
 • Ubytovanie v dvoj až štvorlôžkovej izbe: 22€
 • Ubytovanie v malom domčeku: 24€
 • Zapožičanie surfu: 12€/deň
 • Výučba: 104€/týždeň/5 lekcií + zapožičanie surfu
 • Video/photoshooting: 20€/session (pre 1 – 5 osôb)
 • Transfer z letiska Santander: 32€/jedna cesta/auto
 • Transfer z letiska Bilbao: 60€/jedna cesta/auto

Stravovanie 

Stravovanie je individuálne. V blízkosti ubytovania sú dve miestne reštaurácie, v okolitých dedinách je potom rad ďalších s typicky španielskou atmosférou. Do nákupného centra pre potraviny sa jazdí každý druhý deň. Čerstvé pečivo nám niekoľko krát týždenne vozia priamo do SURFTRIP surfhouse. Potraviny je možné zakúpiť za rovnaké ceny ako u nás, vo väčšine prípadoch aj lacnejšie. K dispozícii je gril.

Cena

SURF-TRIP BALÍČEK – chcem sa NAUĆIŤ SURFOVAŤ/ZLEPŠIŤ a využiť všetky služby = balíček pre začiatočníkov alebo pokročilých surferov.

Cena jedného týždňa vrátane dopravy „all incl.“ 596€

Cena dvoch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ 912€

Cena troch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ 1.188€

Cena štyroch týždňov vrátane dopravy „all incl.“ 1.384€

Cena jedného týždňa s vlastnou dopravou „all incl.“ 476€

Cena dvoch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ 792€

Cena troch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ 1.068€

Cena štyroch týždňov s vlastnou dopravou „all incl.“ 1.224€

Príplatok za ubytovanie v súkromnom apartmáne je 28€/osoba/týždeň. Príplatok za ubytovanie v nových apartmánoch je pri dvoch osobách 14€/osoba/deň, pri troch osobách 8€/ osoba/deň pri štyroch osobách 4€/osoba/deň. Zľava z balíčku pre opakovaných účastníkov SURF-TRIP.CZ/SK je 60€/týždeň.

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK – chcem len ubytovanie, surf a dopravu

Cena jedného týždňa s dopravou v dvojlôžkovej alebo štvorlôžkovej izbe 456€

POZN: Cena zahŕňa 7 nocí ubytovania, 7 dní zapožičania surfového vybavenia a dopravu z/do Prahy a na mieste. U viactýždenných pobytov sa od druhého týždňa odráta doprava tj. 240€/týždeň.

BED & SURF BALÍČEK – chcem len ubytovanie a zapožičanie surfu, dopravu mám vlastnú

Cena jedného týždňa bez dopravy v dvoj alebo štvorlôžkovej izbe 216€

POZN: Cena zahŕňa 7 nocí ubytovanie, 7 dní zapožičania surfového vybavenia. Možnosť prikúpenia dopravy na mieste je vždy min. na 7 dní a to za cenu 56€/týždeň. U viactýždenných pobytoch nie je žiadne cenové zvýhodnenie.

 

AKÁ JE REALITA?

Prečítajte si v autentických príspevkoch od našich účastníkov o tom, ako to u nás v skutočnosti vyzerá.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!