SURF, JÓGA A KARIBIK 2020
Nedeľa 13. Októbra 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

SURF, JÓGA A KARIBIK 2020

Obľúbené pobyty plné jógy a surfovania v karibskom raji práve v predaji!!! Zostavte si pobyt podľa vášho želania.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Cena zájazdu:           od 699€ bez letenky
Inštruktori:          Tereza Olivová, Veronika Ševčíková, miestni inštruktori, certifikovaní 
Doprava:          vlastná doprava, letecky
Navštívené krajiny:          Dominikánska republika
Surfové vybavenie:          v cene pobytu
Ubytovanie:          apartmány, bungalovy, štúdiá
Poistenie:          nie je v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:          surfovanie, paddleboard, výlety, šnorchlovanie 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY

Pokiaľ vám nevyhovuje žiadny z ponúkaných termínov môžete si dátumy príletu a odletu upraviť na dobu vašich jarných prázdnin, štrnásťdennej dovolenky alebo dátumy výhodných leteniek. Individuálne požiadavky s nami prosím konzultujte emailom: lenka@surf-trip.sk

BALÍČKY

Zostavte si balíček podľa svojho želania! K základnému balíčku BED&CHILL si pridajte Jógu, Surf, Výlety Kite v ľubovoľnej kombinácii. Svoj výber pripíšte v prihláške do poznámky.

Základný balíček BED&CHILL bez letenky / vrátane letenky:       384€ / 1.230€

 • 12 nocí ubytovania
 • Polpenzia (raňajky a večere, možnosť vegetariánskej stravy)
 • Asistencia jógovej inštruktorky, surfových inštruktorov a českého delegáta pre celú dobu pobytu
 • Darček SURF-TRIP

K základnému balíčku BED&CHILL pridávajte:

JÓGA:  196€

 • 10 lekcií jógy
 • Individuálna konzultácia s Veronikou Ševčíkovou
 • Jógový výlet
 • 4x doprava na surfovú pláž a z pláže

SURF-TRIP: 240€

 • 5 lekcií surfovania pre začiatočníkov
 • Zapožičanie surfu na 12 dní
 • Doprava na pláž a z pláže na 12 dní

SPECIAL PRICE: 220€

 • 3 lekcie surfovania
 • Zapožičanie surfu na 12 dní
 • Doprava na pláž a z pláže na 12 dní

BED&SURF: 160€

 • Zapožičanie surfu na 12 dní
 • Doprava na pláž a z pláže na 12 dní

VÝLETY: 80€

 • Výlet na krásne pláže severného pobrežia (Playa Preciosa, Playa Grande) a do lagúny Dudu
 • Výlet do rumovej destilérie v Puerto Plata
 • Canyoning (vodopády, šmýkačky a skoky do vody)

KITE: 228€

 • 6 hodín individuálnych lekcií v troch dňoch
 • Zapožičanie celkového vybavenia

1 LEKCIA JÓGY: 18€

1 LEKCIA SURFOVANIA: 40€ vrátane dopravy a zapožičania vybavenia

ODPORÚČAME PREDĹŽENÝ POBYT! V prípade záujmu nás kontaktujte na lenka@surf-trip.sk Maximálna kapacita jedného termínu je 16 miest.

PROGRAM POBYTU

SURF, JÓGA A KARIBIK 2020v Dominikánskej republike je určený všetkým, ktorý chcú na dovolenke cvičiť jógu pod vedením skúseného a česky hovoriaceho inštruktora, surfovať na jednoduchých vlnách severného pobrežia Dominikánskej republiky a poznať túto krajinu inak ako z lehátka hotelového rezortu.

Odporúčame ho tým, ktorý by radi na pár dní zabudli na každodenný stres a uponáhľaný rytmus európskeho života a pre tých, ktorý chcú svoju dovolenku spojiť s trochou dobrodružstva, poznať život miestnych ľudí, surfovať na kvalitných vlnách a do toho si každý deň zacvičiť.

SURFOVANIE

Dvanásťdenný pobyt je prispôsobený úplným začiatočníkom a začiatočníčkam, ale aj pokročilým surferom a „nesurfujúcemu“ sprievodu. Špeciálny balíček je pripravený tiež pre jazdcov, ktorí chcú surfovať úplne sami. Všetkým skupinám sa budú venovať miestni inštruktori a českí organizátori zo SURF-TRIPu. Kvalita výučby je podporená pravidelným videocoachingom a prednáškami.

JÓGA A JEJ INŠTRUKTORKA

V priebehu pobytu si pod vedením cvičiteľky Veroniky Ševčíkovej účastníci vyskúšajú niekoľko typov jóga a to Vinyasa jógu, Ashtanga jógu, Fit&Slim power jógu a predovšetkým Surf jógu, ktorá je skvelou prípravou na surfové lekcie. Je totižto zameraná  predovšetkým na tie telesné partie, ktoré sú pri surfovaní najviac namáhané a zaťažované. Vďaka cvičeniu Surf jógy môžete predchádzať zraneniam, prípadne ukľudniť myseľ  pripraviť sa na stresové situácie vo veľkých vlnách.

Jóga na pobyte SURF, JÓGA A KARIBIK 2019 je vhodná pre všetkých záujemcov, mladších, starších, športovcov aj plážových povaľačov. Každý si môže vybrať presne to, čo mu vyhovuje. Tým, ktorý sa v jóge neorientujú pomôže cvičiteľka Veronika Ševčíková, ktorá na začiatku pobytu s každým účastníkom preberie jeho vzťah k jóge a odpovie na otázky, ktoré sa jógy týkajú a na ktoré narazia v priebehu pobytu.

Inštruktorka jógy Veronika cvičí viac ako dvanásť rokov. Jógu študovala v Londýne, na Bali, na Power joga akadémii Vaška Krejčíka, zúčastnila sa učiteľských tréningov s jarom Pávkom a celého radu workshopov českých aj zahraničných inštruktorov. Špecializuje sa predovšetkým na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, ktorú učí v jógových štúdiách, kanceláriách veľkých firiem alebo individuálne v pohodlí domova. V poslednom roku sa zamilovala do surfovania, do oceánu a tak aj túto vášeň s jógou spojila.

Prečítajte si náš rozhovor s Veronikou tu.

*Vzdelanie našej inštruktorky: 2016, august –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkom, Level 2 v Prakriti, Bratislava 2016, jún – Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkom, Level 1 v Prakriti, Bratislava 2015, júl –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkom , Level 1 v Prakriti, Bratislava 2015, február – Ashtanga Yoga Teachers Training, Level 1 s Petrou Vonšovskou a Jarom Pávkom v AYSP, Praha 2014 – Ashtanga yoga course s  Radha a Prem Carlisi v Ashtanga Yoga Bali Research Centre, Bali – Ubud 2014 – Power Yoga Akadémia, Václav Krejčík v Prahe, Umenie jógového dotyku a asistencie v asánách 2013 -Power Yoga Akadémia, Václav Krejčík v Prahe, Osobný trenér jógy 2013 – Power Yoga Akadémia, Václav Krejčík v Prahe, Inštruktorský kurz jógy pre tehotné 2012- Triyoga, Londýn, Ashtanga yoga workshop s Davidom Swensonom 2012 – Power Yoga Akadémia, Václav Krejčík v Prahe, inštruktorský kurz Vinyasa jógy 2012 – Power Yoga Akadémia, Václav Krejčík v Prahe, Master training powerjógy 2011- Power Yoga Akadémia, Václav Krejčík v Prahe, inštruktor Powerjógy 2007 – Ashtanga yoga course with Charlie Taylor ,  Yoga  place – Bethnal Green, London

 

!TOP! INDIVIDUÁLE LEKCIE S PROFÍKMI

Tento extra balíček pre pokročilých surferov obsahuje 3 lekcie za dobre zvolených podmienok zodpovedajúcich úrovni jazdca a videocoaching. Inštruktor sa vždy venuje korekcii doterajších chýb a zvolenému cieľu (napr. výučbe cutbacku, výberu správne vlny a pod.)

CENA pre účastníkov s balíčkom SURF-TRIPSPECIAL PRICE: 70 USD / 3 lekcie

CENA pre účastníkov s balíčkom BED AND SURF: 95 USD / 3 lekcie

V prípade záujmu si môžete extra balíček priobjednať priamo na mieste.

Tešia sa na vás inštruktori Nicolas de la Cruz (TITO) a Leandro Castillo (ATU).

UBYTOVANIE

Ubytovanie sa nachádza v plážovom mestečku Cabarete, ktoré leží 20 minút jazdy od letiska Puerta Plata. Cabarete je v súčasnej dobe hlavným mestom surfingu Dominikánskej republiky. Vyhlásené je taktiež rušným nočným životom v plážových baroch, vďaka ktorému sa pýši názvom „najlepšie party mesto“ Karibiku. V jeho okolí je minimum turistických rezortov.

V základnej cene SURF-TRIPu je štandardné ubytovanie v apartmánoch a v štúdiách s bazénom v kľudnej časti mestečka 5 minút chôdze od pláže. Apartmány pre 2 – 6 osôb a štúdiá pre 2 – 3 osoby majú vlastnú kúpeľňu a plne vybavenú kuchyňu. K dispozícii je pripojenie na internet a reštaurácia.

Nadštandardné ubytovanie ponúkame za príplatok 96€/osoba/pobyt.

Zvoliť si môžete aj jednolôžkové izby bez príplatku (základné bungalovy) ale s príplatkom 200€/osoba/pobyt. V prípade záujmu nás kontaktujte na email: lenka@surf-trip.sk

POLPENZIA

V cene pobytu je polpenzia. Raňajky sú zložené z pečiva, džemov, medu, ovocia, kávy a ovocnej šťavy. Za príplatok si môžete objednať vajíčka alebo palacinky. Na večeru je vždy menu miestnej kuchyne a za príplatok môžete mať každý deň luxusné steaky. Jeden večer varia večeru naši miestni priatelia vo svojom dome na pláži. Obchod s potravinami je vzdialený 5 minút chôdze, ceny sú nižšie ako na Slovensku. Vegetariánska strava a prípadné diétne obmedzenia je potrebné nahlásiť vopred, najlepšie ako poznámku v prihláške.

DOPRAVA

ODPORÚČAME ZAKÚPENIE VLASTNÝCH LETETNIEK!!!

Radi Vám individuálne poradíme so zakúpením leteniek s odletmi z Budapešti, Prahy alebo Viedne. Najvýhodnejšie letenky nájdete na www.skyscanner.com

Najbližšie letisko od nás je v Puerto Plata (30 minút jazdy), prípadne odporúčame ešte letisko v Santiagu (cca 1,5 hod. jazdy). Doprava z letiska nie je zahrnutá v cene pobytu a stojí 35 USD/auto z letiska v Puerto Plata a 100 USD/auto zo vzdialenejšieho letiska v Santiagu.

Pozor, letisko v Punta Cana naozaj neodporúčame, je od nás vzdialené cca 6 hodín jazdy s niekoľkýi prestupmi.

Najlepšie a najlacnejšie varianty letenky za cenu cca 640€ sú s Air Canada alebo American Airlines, ktoré po zadanie miest Praha – Puerto Plata, prípadne Videň – Puerto Plata nájdete na www.skyscanner.com

PODNEBIE

Dominikánska republika ponúka slnkom zaliate pláže s jemným bielym pieskom, lemované palmami a priezračne tyrkysovou vodou. Surfing je tu len v kolíske a aj ty najlepšie spoty sú len málokedy preplnené. Na svoje si prídu taktiež ľudia túžiaci po odpočinku, romantike a dobrodružstve. Zo všetkých destinácií SURF-TRIPu sú tu najlepšie vlny pre začiatočníkov.

Zatiaľ čo ráno panuje na plážach bezvetrie, poobede sa dvíha vietor, ktorý vlny ničí a dopraje vám tak dostatok času na výlety do okolia a na legendárne happy hour v plážových baroch. Klíma je tropická a s vyrovnanými dennými teplotami medzi 20 - 30 °C po celý rok. Teplota vody je v zime 26 - 31 °C.

A AKÁ JE REALITA?

Prečítajte si v autentických príspevkoch od našich účastníkov o tom ako to u nás v skutočnosti vyzerá.

Tretí deň sa to zlomilo. Honza Pelech popisuje svoje zážitky z Dominikánskej republiky

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!