Lekcie jógy na Srí Lanke 2019
Štvrtok 03. Januára 2019
Autor: Surf-trip.sk
Foto-video: surf-trip.sk
0 komentárov

Lekcie jógy na Srí Lanke 2019

Na Srí Lanke práve beží naša šiesta sezóna a pripravili sme celý rad noviniek, na ktoré sa môžete tešiť! Jednou z nich budú každodenné lekcie jógy v našom novom surf house.

Na Srí Lanke sa v rýchlosti dokončujú stavebné práce na celom novom Surf-trip house, ktorý má s termínom dokončenia pár týždňov meškanie – logicky – Srí Lanka J.

Tí  z vás, ktorí po novom roku na Srí Lanku zavítajú sa môžu tešiť nielen na nové izby s klimatizáciou, ale tiež na niekoľko terás s posedením na poobedňajšie odpočívanie alebo na trávenie dlhých tropických večerov. K dispozícii bude plne vybavená kuchyňa, grill, ale aj reštaurácia, kde vám pripravíme skvelé raňajky, kávu alebo grilované špeciality.

Mimo zázemia, ktoré vám ponúkne všetko na čo si spomeniete budeme mať veľkú krytú terasu na cvičenie, kde budú prebiehať každý deň lekcie jógy pod vedením profesionálnej a skúsenej jógovej inštruktorky Ireny Mertovej, ktorej nikto nepovie inak ako Iris.

Iris, ktorá vždy milovala šport, najskôr cvičila jógu sama pre seba, hlavne kvôli relaxácii. Neskôr objavila, že ju baví inšpirovať a viesť aj ostatných. Vďaka cvičeniu so svojou dlhoročnou kamarátkou a inštruktorkou jógy Veronikou Ševčíkovou pochopila, že jóga môže byť práve cestou k spokojnému životu. Cvičenie jógy je dnes pre ňu nielen životným štýlom. Pochopila, že jej pomáha robiť rozhodnutie, učí ju poslúchať seba samú aj druhých. Vrátila jej prirodzený úsmev a jej cieľom je šíriť ho ďalej.

Lekcie jógy pod vedením Iris budú na Srí Lanke prebiehať každý deň od polovice januára do začiatku apríla. Cvičením jógy tak budeme dopĺňať výučbu surfovania v podobe kompenzačného cvičenia, relaxácie a uvoľnenie celého tela. Iris sa venuje vinyasa flow jóge, v ktorej sa zameriava na dynamiku, spojenie ásan a rytmom dychu. Flow prispôsobuje podľa individuálnej úrovne a vďaka svojim ďalším aktivitám sa zameriava na lekcie aj pre športovcov. Lekcie jógy budú ale aj pre tých čo nesurfujú, ale túžia práve po pobyte spojeným s jógou.

„Jóga ma vracia na moju cestu, k mojim snom, koreňom a poznaniu. Práve ona mi otvára možnosť byť tam, kde si prajem – v prírode, pri vode, pri oceáne, s priateľmi a podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.“

Tešíme sa na vás na novej terase na Srí Lanke, kde budeme spoločne cvičiť jógu. Namasté!

Objednajte si surf-trip na Srí Lanke!!!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!