Rezervujte si miesto na Lanzarote už teraz!!!
Nedeľa 01. Júna 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Rezervujte si miesto na Lanzarote už teraz!!!

Leťte s nami na ostrov, kde život odjakživa určuje oceán. Skôr bol zdrojom príjmov miestnych rybárov, dnes funguje ako magnet pre fanúšikov surfovania a windsurfingu. Nie nadarmo sa Kanárskym ostrovom hovorí „Havajské ostrovy Atlantiku“. Na Lanzarote sa dostanete priamym letom so spoločnosťou Travel Service za skvelých 397 €! Ubytovanie je priamo na pláži.

O výučbu a vaše pohodlie sa postarajú organizátori zo Surf-trip.sk a skúsení surfoví inštruktori z Kalufa surf school na čele s talianskym inštruktorom Danielom Carluccim. Výučba prebieha na pláži Famara, ktorá patrí k najideálnejším európskym spotom pre začiatočníkov. Pokiaľ patríte medzi pokročilejších surferov určite si tiež vyberiete z mnohých spotov po celom ostrove. 

Ubytovanie ponúkame v plne vybavených bungalovoch ležiacich priamo pri pláži. Jednoducho tu nájdete – malebnú krajinu, ideálne vlny, skúsených inštruktorov a ubytovanie pri pláži. Či už ste surfovaniu naplno prepadli alebo len koketujete s myšlienkou, že by ste radi začali už sa nemáte na čo vyhovoriť. Zarezervujte si svoju nezabudnuteľnú surfovú dovolenku na Lanzarote už teraz! Vidíme sa na vlnách!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!