Slovenskí surferi v S.K. Town na exotickej Srí Lanke už v marci 2015
Utorok 10. Februára 2015
Autor: lentila

0 komentárov

Slovenskí surferi v S.K. Town na exotickej Srí Lanke už v marci 2015

Aj keď zima na Slovensku len „začína“ nie je to nič pre tých, ktorí majú radi teplo a surfovanie len tak v plavkách alebo v boardšortkách. Pre všetkých, ktorí sa chcú zohriať v exotickej krajine máme tip na výlet za dobroduržstvom, konkrétne do S.K. Town na exotickej Srí Lanke. Mesiac marec venujeme v S.K. Town na Srí Lanke špeciálne surferom a cestovateľom zo Slovenska. (S.K. Town = S.K. Surf Trip).

Marec, je mesiac, kedy nie je  na Slovensku ani zima ani leto, je jedným z najlepších mesiacov, kedy sa môžete vybrať za exotikou a dokonca so slovenskými surfermi. Odporúčame vám zatúlať sa na exotický ostrov Srí Lanka. Srí Lanka, kedysi známa pod názvom Cejlón je krásnou záhradou tropickej fauny a flóry. Nájdete tu naozaj exotiku a tropické podnebie s celoročne stabilnou teplotou vzduchu 30 C a vodou v oceáne s priemernou teplotou 27 C.

V marci sa srílandské S.K. Town zmení na vyslovene slovenské mesto. Môžete si dopriať exotiku, cestovanie a surfovanie v sprievode slovenských inštruktorov a surferov.

S.K. Town je osada ležiaca na južnom cípe ostrova Srí Lanka. Patrí k väčšiemu mestu menom Matara, no nájdete tu kľud, priateľskú atmosféru domácich a takmer súkromnú pláž na surfovanie, ktorá je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých surferov. 

Dostupné termíny: 

07.03.2015 - 14.03.2015 (STSL15/I)

14.03.2015 - 21.03.2015 (STSL15/II)

21.03.2015 - 28.03.2015 (STSL15/III)

V uvedených termínoch ponúkame organizované balíčky pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých surferov. Náš úplne nový Surf Beach House ponúka zázemie pre surferov, ktorí obľubujú surfovanie na dosah ruky, teda pár krokov od ubytovania a málo ľudí na pláži a na line upe. Dom je zasadený do autentického a turistami neporušeného prostredia Srí Lanky, len niekoľko krokov od pláže. Komfort a nadštandardné služby vám zabezpečia slovenskí a českí organizátori. 

Viac sa dozviš v článku Slovenskí surferi v marci v S.K. Town na exotickej Srí Lanke

Prihlás sa už teraz Surftrip Srí Lanka 2015 

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!